Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zimowa oferta Niedzicy na szkolenia i nie tylko

niedzica zima szkolenia konferencje oferta

15.02.2011

Niedzica to miejsce, gdzie najlepiej rozpocząć swoją turystyczną przygodę ze Spiszem. Jest  świetną bazą wypadową w Pieniny, Gorce i Tatry; blisko stąd do Jurgowa, parków wodnych w Bukowinie Tatrzańskiej, Szaflarach, Zakopanem i Szczawnicy, ale i na Słowacji.

 

 

Wyciągi narciarskie z widokiem na jezioro i zamek, całodzienny karnet zjazdowy za 35 zł, wspólny karnet z Czorsztyn – ski, zwiedzanie Elektrowni Wodnej i zamku „Dunajec”, trasa biegowa, teren do jazdy skuterem i motorem,  kręgielnia, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na gości podczas ferii w Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl.

Dla gości, którzy zdecydują się odwiedzić Niedzicę podczas ferii przygotowano min.– całodzienny karnet narciarski za 35 zł w Ośrodku Narciarskim Polana Sosny (dla gości Hotelu „Pieniny, DW „Pod Taborem i Chat regionalnych na Polanie Sosny),  wspólny  karnet z pobliskim wyciągiem Czorsztyn – ski w Kluszkowcach i bogatą ofertę apres ski , która obejmuje min. saunę, jacuzzi, specjalną ofertę gastronomiczną, kuligi i pieczenie barana.

Trasy narciarskie są naśnieżane , oświetlone i znakomicie przygotowane. Łatwo tu dojechać, obsługa jest szybka, nie ma kolejek. Rzadko który wyciąg narciarski jest tak malowniczo położony, jak ten na Polanie Sosny. To jedno z niewielu miejsc, jeśli nie jedyne w Polsce, gdzie u podnóża stoku narciarskiego roztacza się jezioro.

Ośrodek narciarski Polana Sosny można na bieżąco obserwować przez kamerę internetową: http://www.niedzica.pl/kamera.htm


źródło: www.niedzica.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne