Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bryza Resort & Spa po remoncie

hotel bryza remont feng shui

15.02.2011

Hotel Bryza na początku roku przeprowadził inwestycję, mającą na celu stworzenie harmonijnej i kreatywnej przestrzeni kompleksu hotelowego, na podstawie zasad Feng Shui.

 W pierwszy weekend lutego Hotel Bryza Resort & SPA po raz pierwszy zorganizował „Holistyczny Weekend Feng Shui”, będący zwieńczeniem generalnej renowacji pokoi i restauracji, zgodnie z zasadami starożytnej praktyki aranżacji wnętrz i ukierunkowywania energii.

Hotelowe pokoje i łazienki poza całkiem nowym odświeżonym obliczem zyskały również klimatyzację, która w tak prestiżowych hotelach jest już wymaganym standardem. Elegancki i bardziej funkcjonalny charakter otrzymała również Restauracja „Pod Palmami” w nowej jasnej aranżacji.

W każdym niemalże zakątku hotelu dało się odczuć wszechobecną energię i harmonię rodem z Dalekiego Wschodu. Chińskie lampiony oraz orientalne dekoracje szczególnie po zmroku robiły imponujące wrażenie. Już na początku pobytu Goście zostali obdarowani szczyptą aromatu w postaci filiżanki wyśmienitej chińskiej herbaty parzonej w tradycyjny sposób. Orientalną przygodę dla ciała i ducha rozpoczęły zajęcia Bhaiszadźja Jogi, praktyki duchowej psychoterapii, odprężania i relaksacji. Goście z zainteresowaniem odkrywali tajniki starożytnej nauki Feng Shui. Warsztaty prowadzone przez dyplomowanego konsultanta i wieloletniego praktyka, niezwykle zaktywizowały uczestników, którzy poza wiedzą ogólną otrzymali również indywidualne porady dotyczące nie tylko urządzania mieszkań, ale również wskazówki mające na celu poprawę jakości życia we wszystkich jego aspektach.

Jednym z głównym punktów programu była Akademia Gotowania wg Pięciu Przemian prowadzona przez samego Szefa Kuchni Hotelu Bryza, Andrzeja Bałdygę. Pokaz połączony z wykładem, poprzedzony wprowadzeniem do medycyny chińskiej, wzbudził ogromne zainteresowanie tematem dietetyki i aspektów zdrowego odżywiania. Zdecydowana większość Gości deklarowała chęć wykorzystania zdobytej wiedzy w codziennym gotowaniu. Oczywiście wykład bez możliwości skosztowania dań byłby prawdziwą udręką. Przygotowane propozycje okazały się niezapomnianą rozkoszą dla zmysłów.

Uczestnicy niezwykle aktywnie brali udział we wszystkich zaproponowanych atrakcjach, z niecierpliwością oczekując kolejnych wydarzeń związanych z powitaniem Chińskiego Nowego Roku. Dopełnieniem wszystkich atrakcji był specjalnie przygotowany zabieg w Centrum Wellness & SPA Forever YANG. Terapia oparta na recepturach od dawna stosowanych w krajach Dalekiego Wschodu w połączeniu z atmosferą wnętrz w orientalnym klimacie zaowocowała poczuciem błogiego relaksu i harmonii. Hotel Bryza Resort & SPA planuje w przyszłości ponowne wprowadzenie do swojej oferty „Holistycznego Weekendu Feng Shui” z bogatszym programem orientalnych atrakcji.

 


źródło: www.bryza.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne