Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Eksperci z eholiday.pl bezpłatnie szkolą z e-marketingu

szkolenia e-marketing

14.02.2011

Specjaliści największego polskiego serwisu noclegowego eholiday.pl będą szkolić z zakresu promocji i marketingu obiektów turystycznych w Internecie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Pierwsza edycja szkolenia „E-marketing obiektów hotelarskich i noclegowych” rusza już 28. lutego w Zakopanem.

 

W ciągu ostatnich lat internet stał się jednym z głównych kanałów dystrybucji usług noclegowych i turystycznych. Wpłynęło to na zaostrzenie rywalizacji na rynku turystycznym i zwiększenie wydatków na promocję w sieci. Bardzo duża konkurencja sprawia, że budowa budżetów reklamowych i podejmowanie konkretnych działań promocyjnych wymaga wiedzy i uwagi. A jednym ze sposobów zdobycia tej wiedzy może być udział w spotkaniu organizowanym przez eholiday.pl.

Podczas bezpłatnych warsztatów specjaliści eholiday.pl przybliżą uczestnikom najważniejsze kwestie związane z promocją obiektów turystycznych w internecie, zaprezentują sposoby analizy konkurencji, przedstawią dostępne narzędzia reklamowe i pokażą jak efektywnie z nich korzystać. Spotkanie adresowane jest do osób zarządzających obiektami noclegowymi, a także do specjalistów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing usług hotelarskich i konferencyjnych.

- Chcemy aby nasze spotkanie w Zakopanem zapoczątkowało cykl szkoleń w miejscowościach, które generują największy ruch turystyczny. Dziś branża turystyczna nie może funkcjonować w oderwaniu od internetu. Nadal jednak brakuje wiedzy, jak z tego medium skutecznie korzystać i jak w pełni wykorzystać jego potencjał. Mam nadzieję, że pomysł cyklicznych warsztatów częściowo rozwiąże ten problem - mówi Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Pierwsze warsztaty E-marketing obiektów hotelarskich i noclegowych odbędą się w 28 lutego, w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Geovita w Zakopanem. Spotkanie będzie się składało z trzech paneli. Udział w warsztatach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej: www.eholiday.pl/warsztaty.html

 

 

źródło: www.eholiday.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne