Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zobacz najczęściej rezerwowane hotele biznesowe w Polsce

Hilton Garden Inn Kraków

07.02.2014

Serwis hotel.info przeprowadził analizę rezerwacji dokonanych przez klientów biznesowych w 2013 roku w segmencie hoteli o standardzie od 2 do 4 gwiazdek oraz przedstawił najczęściej wybierane hotele biznesowe w Polsce i na świecie.

 

Zwycięzcą polskiego rankingu Top 10 hoteli najczęściej rezerwowanych przez podróżujących służbowo w roku 2013 jest czterogwiazdkowy hotel Hilton Garden Inn Kraków. Tuż za nim na podium znalazły się warszawski hotel Polonia Palace oraz Qubus Hotel Legnica. Kolejne miejsca w zestawieniu zajęły kolejno: IBB Andersia Hotel w Poznaniu, Qubus Hotel Gliwice, Courtyard Warsaw International Airport Hotel, Novotel Kraków Centrum, Radisson Blu Sobieski Hotel, Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski oraz Park Inn by Radisson Kraków.

 

Hotele czterogwiazdkowe najlepsze dla biznesu

 

Jak się okazuje, podróżujący służbowo preferują hotele czterogwiazdkowe. - Opinie gości znajdujące się na naszej stronie internetowej wskazują na to, że wszystkie wybierane hotele są wysoko oceniane, a w 95% także polecane innym podróżującym - komentuje Ralf Priemer, członek zarządu odpowiedzialny m.in. za marketing serwisu hotel.info.

 

Opracowany przez hotel.info ranking został sporządzony na podstawie liczby rezerwacji. W badaniu uwzględniono hotele o standardzie od 2 do 4,5 gwiazdek włącznie. W zestawieniu międzynarodowym podano najczęściej rezerwowane hotele biznesowe w poszczególnych krajach w 2013 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hale widowiskowo-sportowe; Ośrodki konferencyjne Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne