Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zobacz najczęściej rezerwowane hotele biznesowe w Polsce


Zobacz najczęściej rezerwowane hotele biznesowe w Polsce

Zobacz najczęściej rezerwowane hotele biznesowe w PolsceNa zdjęciu: Hilton Garden Inn Kraków

Serwis hotel.info przeprowadził analizę rezerwacji dokonanych przez klientów biznesowych w 2013 roku w segmencie hoteli o standardzie od 2 do 4 gwiazdek oraz przedstawił najczęściej wybierane hotele biznesowe w Polsce i na świecie.

Zwycięzcą polskiego rankingu Top 10 hoteli najczęściej rezerwowanych przez podróżujących służbowo w roku 2013 jest czterogwiazdkowy hotel Hilton Garden Inn Kraków. Tuż za nim na podium znalazły się warszawski hotel Polonia Palace oraz Qubus Hotel Legnica. Kolejne miejsca w zestawieniu zajęły kolejno: IBB Andersia Hotel w Poznaniu, Qubus Hotel Gliwice, Courtyard Warsaw International Airport Hotel, Novotel Kraków Centrum, Radisson Blu Sobieski Hotel, Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski oraz Park Inn by Radisson Kraków.

Hotele czterogwiazdkowe najlepsze dla biznesu

Jak się okazuje, podróżujący służbowo preferują hotele czterogwiazdkowe. - Opinie gości znajdujące się na naszej stronie internetowej wskazują na to, że wszystkie wybierane hotele są wysoko oceniane, a w 95% także polecane innym podróżującym - komentuje Ralf Priemer, członek zarządu odpowiedzialny m.in. za marketing serwisu hotel.info.

Opracowany przez hotel.info ranking został sporządzony na podstawie liczby rezerwacji. W badaniu uwzględniono hotele o standardzie od 2 do 4,5 gwiazdek włącznie. W zestawieniu międzynarodowym podano najczęściej rezerwowane hotele biznesowe w poszczególnych krajach w 2013 roku.