1 560 miejsc na małe i kameralne konferencje
Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Kameralne miejsca na małe konferencje

Kameralne miejsca na małe konferencje

Obiekty kameralne przeznaczone są głównie na spotkania w niewielkim gronie. Osoby, które planują kilkuosobowe narady, powinny zapoznać się z ofertami obiektów, które posiadają salę VIP bądź specjalnie przygotowane zaplecze konferencyjne. W przypadku obiektów kameralnych znaczenie odgrywa również lokalizacja. Często poszukiwane są cisza i spokój. Zazwyczaj małe obiekty tego typu mieszczą się na obrzeżach miast bądź w otoczeniu przyrody, tak aby zapewnić uczestnikom spotkania warunki jakich nie znajdą w centrum głośnego miasta.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

 

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze kameralnym

Organizatorzy poszukujący obiektów kameralnych, położonych z dala od zgiełku miasta, w ustronnych zakątkach, stoją przed trudnym wyborem, jako że miejsc w tym stylu z pewnością nie brakuje. Obiekty kameralne znaleźć można wśród pięcio-, cztero- jak i trzygwiazdkowców na terenie całej Polski.

Wśród hoteli położonych poza gwarnymi centrami metropolii wymienić można np: Pałac Zegrzyński z salą na 80 osób; Pałac w Paszkówce koło Krakowa, z zapleczem konferencyjnym dla 100 osób; Szkockie Ranczo Wellness & Spa w Naruszewie koło Warszawy, z salą dla 80 uczestników spotkania; Hotel Elida w Międzybrodziu Bialskim; Dom nad Jeziorem w Silnowie, czy np. Dworek nad Regą w Trzebiatowie.

Do mniejszych obiektów z niewielkim zapleczem konferencyjnym zaliczyć można: Hotel Mir-Jan w Lądku-Zdroju, Dwór Carski w Spale, Hotel Gościniec Sucholeski koło Poznania, Pensjonat Sarmacja w miejscowości Ryn, czy Dworek Sople w Małdytach.