Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arche Hotel Częstochowa

Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
http://hotelczestochowa.com/

Skontaktuj się z obiektem

Adrian Bednarek specjalista ds sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Arche Hotel Częstochowa

Czterogwiazdkowe konferencje w Częstochowie jeszcze w tym roku

Data aktualności: 09-02-2015

 • Czterogwiazdkowe konferencje w Częstochowie jeszcze w tym roku - Arche Hotel Częstochowa

  W Częstochowie trwają prace nad nowym obiektem konferencyjnym. Czterogwiazdkowy hotel, którego nazwę poznamy na wiosnę, ma zostać oddany do użytku na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2015 roku.

   

  Powstanie luksusowego hotelu na terenie Śląska jest częścią Wieloletniego Planu Inwestycyjnego dla miasta Częstochowy na lata 2010-2016, jako że wpisuje się w założenie poprawy infrastruktury hotelowej miasta.
   

  Czteropiętrowy obiekt będzie miał charakter pałacowy – otoczony parkiem ma w pełni wpisywać się w styl klasyczny. Hotel ma dysponować 92 dwuosobowymi pokojami (w tym 8 apartamentami) w wysokim standardzie, a także zapleczem konferencyjnym w postaci sal szkoleniowych zajmujących około 770 mkw. Do użytku gości ma również zostać oddana restauracja, a także salony fitness i spa, zaś funkcję reprezentacyjną ma pełnić hall recepcji.


  Obiekt ma być wyposażony w specjalne dźwigi dostosowujące się do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu ma także powstać parking na około 50 miejsc postojowych. Obecnie budynek znajduje się w stanie surowo zamkniętym.  Inwestorem przedsięwzięcia jest firma Warmus Investment.  

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Zimowe konferencje LAST MINUTE

  Szukasz miejsca na konferencję lub event na ostanią chwilę? Mamy dla Ciebie ofertę LAST MINUTE na miesiące styczeń - marzec! Wystarczy do nas napisać, a my zajmiemy się całą resztą organizacji bez względu na charakter imprezy:)    
 • Konferencyjny powiew wiosny w Arche Hotel Częstochowa!

  Zorganizuj spotkanie biznesowe, konferencję lub event w maju i skorzystaj z wiosennej promocji:co 10-ty uczestnik konferencji za 1 PLN, przerwa kawowa wzbogacona orzeźwiającą lemoniadą (gratis) oraz nowalijkowym bufetem przekąsek (gratis), dodatkowo kieliszek prosecco dla każdego uczestnika z...