Z początkiem października sieć Arche powiększyła się o czterogwiazdkowy Arche Hotel Krakowska. Położony 4 km od lotniska im. Chopina obiekt oferuje na 1. piętrze 1700 mkw. powierzchni konferencyjnej, w tym największą z sal – Fuksję, która wraz z przylegającym do niej foyer daje możliwość zorganizowania na 1000 mkw. bankietu na 650 gości. Warto wspomnieć o wysokości ścian – 5,2 m – jak i możliwości wprowadzenia auta lub sprzętu wielkogabarytowego przez duży otwór okienny. Fuksję można podzielić na 6 mniejszych przestrzeni po 110 mkw. każda. 

Na centrum konferencyjne Arche Hotel Krakowska składa się także 9 mniejszych sal o powierzchni od 20 do 40 mkw., które pomieszczą w układzie teatralnym 20–40 uczestników szkoleń. Wszystkie sale są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego, wbudowanym systemem nagłośnieniowym, ekranami, projektorami i indywidualnie sterowanym oświetleniem. Organizatorzy konferencji mogą w nich ustawić mównicę, scenę, skorzystać z dedykowanego połączenia internetowego.

W 333 pokojach i 13 apartamentach można zakwaterować łącznie 913 osób. Pokoje Standard, Superior i Apartamenty swoim wystrojem nawiązują do stylu art déco. Meble są piękne i funkcjonalne, na dekoracjach pojawiają się też geometryczne wzory.

Na parterze budynku znajduje się restauracja "Impresja", na 250 miejsc, w której serwowane są dania kuchni europejskiej. W jej centralnej części działa bar. Arche Hotel Krakowska szczyci się też własną cukiernią. W stołecznym czterogwiazdkowcu działają również: pokój fitness, 2 gabinety masażu i gabinet kosmetyczny.