Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arche Hotel Lublin

Zamojska 30, 20-105 Lublin
www.archehotellublin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Arche Hotel Lublin

Sala Balowa na 300 osób, Skybar na dachu hotelu. Arche Hotel Lublin już działa!

Data aktualności: 17-12-2018

 • Sala Balowa na 300 osób, Skybar na dachu hotelu. Arche Hotel Lublin już działa! - Arche Hotel Lublin

  Zaledwie kilometr od Starego Miasta i 2 km od Lubelskiego Centrum Konferencyjnego oraz Areny Lublin w grudniu br. otwarto trzygwiazdkowy Arche Hotel Lublin. Obiekt poza lokalizacją i nowoczesnym designem wyróżnia oferta konferencyjna. Szkolenia i konferencje można zorganizować w 4 salach o powierzchni od 24 mkw. do 81 mkw. Dzięki ścianom przesuwnym można dostosowywać przestrzeń do potrzeb spotkania, łącząc ze sobą dwie, trzy bądź cztery sale.

   

   

  Częścią centrum konferencyjnego jest również Foyer (105 mkw.), które razem z salami tworzy Salę Balową o powierzchni 322 mkw., na kongresy dla 300 osób w ustawieniu teatralnym lub bankiety zasiadane dla 276 gości. Na zainteresowanych przeprowadzeniem w Arche Hotel Lublin narad biznesowych w gronie 10 uczestników czeka VIP Room. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, z dostępem do WiFi i dedykowanym pasmem dla uczestników wydarzenia. Do wyposażenia należą: wbudowany system nagłośnieniowy, ekrany i rzutniki, indywidualnie sterowane oświetlenie, scena, mównice, parkiet. Na życzenie można dowolnie zaaranżować dostępną przestrzeń, a personel zaproponuje dodatkowe rozwiązania audiowizualne.

   

   

   

   

  Goście odpoczną w 132 komfortowych pokojach o zróżnicowanych standardach, w tym 3 apartamentach oraz pokojach typu studio z aneksem kuchennym, na łącznie 230 miejsc. Na terenie hotelu działa Restauracja Kulturalna, klimatyczna przestrzeń, którą można wynająć na wyłączność i przygotować w niej uroczystą kolację lub jubileusz firmy. W karcie znajdziemy dania z regionalnej kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Gdy aura na to pozwala, gości spotkania można zaprosić na dach hotelu, do Skybaru, na koktajl lub grill.

   

   

  To nie koniec atrakcji. W Arche Hotel Lublin znajduje się strefa wellness, z salonem masażu, sauną oraz siłownią. Zmotoryzowani goście mogą korzystać z parkingu wewnętrznego na 20 miejsc, a także z parkingu miejskiego wokół obiektu.  

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: