Początek roku, początek działalności - Aries Hotel & Spa Wisła 3 stycznia przyjął pierwszych gości. Powstały w dawnym Domu Turysty, znanym schronisku PTTK "Nad Zaporą", hotel jest drugim po zakopiańskim obiektem marki Aries. Organizatorów konferencji w górach przyciągnąć może malowniczym usytuowaniem, interesującym designem inspirowanym beskidzkim folklorem oraz ofertą biznesową.  

3 klimatyzowane sale konferencyjne, z których każda w układzie teatralnym pomieści 50 osób, połączyć można w jedną większą przestrzeń o powierzchni 150 mkw. z widokiem na zakole Wisły. Przy salach znajduje się stylowa restauracja Polka, w której ugościć można 60 osób. Łącznie w Aries Hotel & Spa Wisła udostępniona jest przestrzeń na spotkania biznesowe bądź eventy dla ponad 200 gości.

Aries Hotel & Spa Wisła sale konferencyjne

89 pokoi i apartamentów pozwala w komfortowych warunkach zakwaterować około 190 osób. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i regionalne specjały, a na wykwintne koktajle warto udać się do Lobby Baru, który pomieści 30 gości. 

Hotel od 1 lutego br. zaprasza gości, nie tylko biznesowych, do strefy Wellness, którą tworzą: basen termalny, sauny i 2 zewnętrzne jacuzzi z hydromasażem, oraz do Aries Spa z 4 profesjonalnie wyposażonymi gabinetami. Ofertę rekreacyjną dopełnia sala fitness. W cieplejsze dni warto wybrać się do nadrzecznej strefy relaksu czy zorganizować zajęcia integrujące w plenerze.

Zmotoryzowani goście Aries Hotel & Spa skorzystają z 50 naziemnych i 20 podziemnych miejsc parkingowych.