Nie sztuką jest doprowadzić do spotkania ludzi. Wystarczy uzgodnić dogodny termin i miejsce, do którego każdy dotrze bez trudu. Nie mamy jednak gwarancji, że spotkanie zapisze się w pamięci uczestników jako miłe doświadczenie. Jak zmniejszyć ryzyko i stać się kreatorami dobrych wspomnień? Polegajmy na specjalistach i niebanalnych obiektach, a takim jest Art Hotel we Wrocławiu.

Każdy mieszkaniec Wrocławia zna tę ulicę – Kiełbaśnicza oznacza jedną z najlepszych lokalizacji w mieście. Blisko Rynku, tylko 20 minut jazdy samochodem od portu lotniczego Wrocław-Strachowice, a jeszcze mniej, bo 10 minut od Dworca Głównego PKP.

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

Wyjątkowy adres i wyjątkowy obiekt – XVI-wieczna kamienica, w której mieści się Art Hotel, z daleka przyciąga wzrok swoją architekturą. Nie musisz podziwiać jej z daleka i zastanawiać się, jakie wnętrza kryje ten stylowy budynek. Z pewnością zaskoczą Cię niejednokrotnie i będą to odwiedziny, do których warto zaprosić współpracowników czy gości organizowanej przez Ciebie konferencji. Przestrzeń Art Hotel pozwala na aranżację wydarzeń o zróżnicowanym charakterze, a ponad dwudziestoletnie doświadczenie w  organizacji spotkań biznesowych oraz bankietów sprawi, że poczujecie, że znaleźliście się we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Wnętrza, które zainspirują do działania

Czy zdarzyło Ci się odbyć spotkanie w miejscu, w którym czułeś się tak swobodnie, że nie miałeś ochoty przerywać konwersacji, choć dobiegał już czas rozstania? Otoczeniu, które wyzwalało w Tobie chęć działania, tworzenia, uruchamiało pokłady kreatywności? Art Hotel jest miejscem, w którym przestrzeń i sztuka wiążą się nierozerwalnie.

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

We wnętrzach hotelu nie znajdziesz reprodukcji – wszystkie zdobiące ściany obrazy są oryginalnymi dziełami uznanych artystów. Zabytkowe wnętrza zostały zaś pieczołowicie odrestaurowane, by cieszyć oko gości i skłaniać ich do dokonywania małych odkryć przeszłości budynku. Stiukowy strop w sali konferencyjnej? Oryginalne kamienne portale? XVI-wieczne drewniane belki w sali SARP? Wybierając Art Hotel na miejsce swojego wydarzenia, możesz mieć pewność, że jest to obiekt unikatowy, w którym Twoi goście poczują się równie wyjątkowo.

Stiukowa? Kominkowa? A może Ogrodowa? Sale konferencyjne i bankietowe w Art Hotel

Tym, którzy uważają, że zabytkowe wnętrza mogą przytłaczać, polecamy wizytę w Art Hotel, po której z pewnością zmienią zdanie. Uhonorowany nagrodą Najpiękniejszego Wnętrza Roku w konkursie Towarzystwa Miłośników Wrocławia hotel jest przykładem na to, że odrestaurowany obiekt idealnie sprawdzi się nie tylko przy oficjalnych spotkaniach biznesowych, ale i mniej formalnych zajęciach typu team building.

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

Meeting plannerzy w Art Hotel mają do dyspozycji 4 sale konferencyjne i 6 sal bankietowych, które można łączyć lub rozdzielić. Są to wnętrza stylowe i eleganckie, w których komfortowo poczują się nie tylko wielbiciele zabytkowych obiektów.

Największa z sal konferencyjnych – Kominkowa (81 m kw.) – w ustawieniu teatralnym pomieści do 70 osób. Sala, podobnie jak pozostałe przestrzenie Art Hotelu, jest klimatyzowana, z dostępem do światła dziennego, a jej wnętrze wyróżnia replika zabytkowego kominka.

Sala SARP (50 m kw.), której ściany zdobi oryginalne malarstwo, udostępniana jest na spotkania dla 40 uczestników w tym samym układzie, natomiast Sala Stiukowa (48 m kw.) będzie doskonałym wyborem na szkolenia lub narady w gronie  do 32 osób. Elegancka Sala Kameralna (22 m kw.) najchętniej wynajmowana jest na firmowe zebrania bądź rozmowy kwalifikacyjne, podczas których za stołem zasiądzie maksymalnie 10 osób. 

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

Wszystkie przestrzenie konferencyjne mają dostęp do światła dziennego i wi-fi. Wyposażone zostały w: projektory multimedialne, ekrany, TV ("60), wieże stereofoniczne oraz – na  życzenie – stacje dokujące do iPhone'a oraz iPada. Wszystko po to, by zaplanowane spotkanie przebiegało profesjonalnie i przy zapewnieniu jego uczestnikom pełnego komfortu.

Chcielibyście zorganizować we Wrocławiu bankiet, firmową kolację lub jubileusz? Art Hotel oferuje dodatkowe 3 przestrzenie: stylowe sale Teatralną (90 m kw.), Śniadaniową (50 m kw.) oraz Ogrodową (48 m kw.) – ukrytą wewnątrz hotelu klimatyczną salę z ogródkiem i „Studnią szczęścia”. Masz pomysł na event? Odpowiednią przestrzeń do jego realizacji znajdziesz w Art Hotel. 

Poznajmy się lepiej – podczas team buildingu w Art Hotel!

Warto zbliżać ludzi, nawet gdy muszą zachowywać dystans. Wnętrza Art Hotel zachęcają do kreatywnego podejścia w kwestii integracji zespołu. Nie masz pomysłu, jak podwyższyć moraleswojego zespołu? W hotelu czekają na Ciebie warsztaty kulinarne pod okiem najlepszych kucharzy, przy których odkryjesz w sobie talent do gotowania. 

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

Można także postawić na aktywną (i zdrową) rywalizację i zaproponować grupie wspólne skakanie w workach, przeciąganie liny czy budowanie wież ze skrzynek. Zaintrygowani? To dopiero początek! Zaproś swoich gości do pokoju hotelowego, w którym czekać na nich będzie trupa teatralna. Wszak jesteśmy w obiekcie, któremu sztuka na imię. Zatem warto pomyśleć o urozmaiceniu warsztatów lub konferencji spektaklami przygotowanymi w hotelowych wnętrzach. A może do programu spotkania warto wpleść małe śledztwo, w którym detektywami będą zaproszeni goście...? Na pewno zabytkowe przestrzenie Art Hotel stworzą odpowiedni klimat dla takiej rozrywki.

Coś dla ducha, coś dla ciała. Komfortowe pokoje i doskonała kuchnia

Niewątpliwie, gość wypoczęty i uraczony wyśmienitą kolacją, to gość zadowolony. Na pełen sukces pod tym względem można liczyć w Art Hotel, który oferuje 80 pokoi, w tym apartamentów w różnych standardach, łącznie 142 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w minibar, TV Sat oraz biurko do pracy. Goście konferencji zregenerują siły, podziwiając artystyczny wystrój – meble i detale zaprojektowane dla Art Hotel na specjalne zamówienie.

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

Chcesz poczuć dawnego ducha Wrocławia? W menu Art Restauracji znajdziesz potrawy inspirowane recepturami dawnej kuchni Wrocławia, w tym flagowe danie - z kłodzkiego pstrąga, które posiada certyfikat "Dziedzictwo Kulinarne Dolny Śląsk". Podniebienia Twoich gości ucieszą też makarony i pierogi własnej roboty, podobnie jak pyszne wypieki z cukierni. Co warto zauważyć, Art Hotel jest członkiem Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Aranżując pokonferencyjną kolację, możemy ją urozmaicić muzyką na żywo lub zabawą z DJ-em.

Art Hotel Wrocław sale konferencyjne

Ale to nie koniec możliwości. W Art Hotel organizowane są eventy z degustacją win, lokalnych likierów lub whisky, bufetami z przekąskami na bazie regionalnych produktów, a także wieczory z kuchnią Dawnego Smaku Wrocławia, przeplatane opowieściami szefa kuchni.

Wyjątkowa oferta konferencyjna, stylowe pokoje, wyśmienita kuchnia, a do tego dzieła sztuki i niepodrabialny klimat hotelu. To wszystko sprawa, że w Art Hotel zostać możesz prawdziwym artystą w dziedzinie organizacji spotkań.