Od dziś w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w Sulejowie pod Warszawą działa odnowiona strefa Spa & Wellness. Po zakończonej inwestycji w mazowieckim trzygwiazdkowcu do dyspozycji gości oddane zostały również nowoczesne sale konferencyjne oraz nowa siłownia, sala gier i sala zabaw dla dzieci.

Obecnie zaplecze biznesowe Best Western Plus Hotel Podklasztorze tworzy 6 sal konferencyjnych o powierzchni od 31 mkw. do 108 mkw., które pozwalają na zorganizowanie spotkań w gronie 24-100 osób w ustawieniu kinowym. W sezonie letnim obiekt ma także w ofercie bankiety i konferencje na 200 uczestników organizowane pod namiotem plenerowym, który rozstawiany jest na hotelowym dziedzińcu.

Best Western Plus Podklasztorze

Po konferencji lub szkoleniach warto zainteresować się ofertą Spa dla grup. W zmodernizowanej strefie Spa & Wellness na gości czekają: basen, jacuzzi, basen floatingowy, tężnia solankowa oraz grota solna. Hotelowe Monasterium Spa & Wellness w 6 gabinetach oferuje masaże i zabiegi oparte na zakonnych rytuałach bazujących na lokalnych i naturalnych produktach. Na miejscu odwiedzić można również strefę saun z łaźnią parowo-błotną, suchą sauną fińską, łaźnią błotną oraz suchą sauną miodowo-ziołową.