Rzeszowski Bristol od lipca 2013 r.będzie miał nową kuchnię. Swoją pierwszą na Podkarpaciu restaurację otworzy tam Adam Gessler.

Nowa restauracja Wesele będzie czerpała inspirację z tradycyjnej, regionalnej kuchni. Co ciekawe, goście będą mogli obserwować proces przygotowywania dania, ponieważ kuchnia będzie otwarta. Restauracja rozpocznie działalność w lipcu 2013 r.

Pięciogwiazdkowy hotel Bristol mieści się w centrum Rzeszowa. Oferuje 280 miejsc noclegowych w 140 pokojach. W połowie lutego 2013 r.do użytku gości oddane zostały pokoje typu Superior oraz komfortowe apartamenty o powierzchni nawet 50 mkw., wyposażone w sauny parowe, sejfy, klimatyzację oraz profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Zgodnie z nowoczesnymi standardami, hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Bristol oferuje unikalną w Rzeszowie powierzchnię na konferencje i szkolenia, posiada w sumie sześć różnych pomieszczeń konferencyjnych, które swoimi nazwami podkreślają przywiązanie do historii regionalnej. Główna sala konferencyjna mieści do 700 uczestników konferencji i oferuje 2 poziomy widowni. Posiada nowoczesne zaplecze i system audio-video, umożliwiający organizację nawet najbardziej wymagających eventów, w tym także koncertów i spektakli teatralnych, pokazów mody i innych. Winda towarowa mieszcząca samochód umożliwia organizację pokazów w niezwykle komfortowych warunkach. Hotel oferuje także mniejsze sale konferencyjne i szkoleniowe oraz boardroom.