Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Biznesowe FORT

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
www.forthotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Betlińska 022 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Centrum Biznesowe FORT

Konferencje w staroangielskim stylu. Poznaj warszawski hotel Fort

Data aktualności: 17-06-2016

 • Konferencje w staroangielskim stylu. Poznaj warszawski hotel Fort - Centrum Biznesowe FORT

  Miejsce na dużą konferencję w Warszawie, która wymaga kameralnego klimatu i dobrego dojazdu to zagwozdka dla niejednego organizatora. Mamy dla Was cenną podpowiedź: Centrum Konferencyjno-Hotelowe Fort na Białołęce.

   

  Daleko od zgiełku miasta, a jednak z dobrym i błyskawicznym dojazdem (metro) to pierwsze narzucające się argumety "za", kiedy ocenimy hotel Fort jako kandydata na miejsce naszej konferencji. Ale to dopiero początek. Centrum Konferencyjno-Hotelowe Fort znajduje się na Białołęce, a dokładnie przy ul. Modlińskiej 310/312. Stworzone i utrzymane w typowo angielskim stylu przyciąga wzrok i naprawdę może się podobać. Budynki składające się na Centrum tworzą zamknięty od hałasu ulicy prostokąt, w środku którego znajduje się parking oraz trochę zieleni. Fort oferuje pokoje, niemałe zaplecze konferencyjne oraz cały wachlarz opcji na relaks i rekreację.

   

  Sale konferencyjne w Warszawie

   

  Hotel Fort dysponuje ośmioma salami konferencyjnymi, spośród których dwie (Szlechecką A i Szlachecką B) można połączyć w większą przestrzeń. Wówczas sala ta pomieści jednocześnie 400 osób w ustawieniu teatralnym. Z osobna sale pomieszczą 130 i 220 osób w tym samym ustawieniu. Drugim pod względem wielkości pomieszczeniem jest sala Zielona - stanowi miejsce na konferencję dla 150 osób. Pozostałe sale pomieszczą od 30 do 40 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne w Forcie utrzymane są raczej w neutralnym klimacie. Jedynie Salonik to subtelna podróż w czasie – na ścianach butelkowa zieleń, kanapy i fotele a'la Ludwik XVI.

   

  W staroangielskim stylu są też pokoje hotelu Fort. Obiekt dysponuje 82 pokojami dla ok. 160 osób. Wśród nich są 4 pokoje specjalne o podwyższonym standardzie z aneksem wypoczynkowym i dużą przestronną łazienką. Pokoje mają duże balkony z widokiem na dziedziniec.

   

  Dobre jedzenie w staroangielskim klimacie

   

  Na terenie Centrum znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych (restauracja, apteka, klub bilardowy), dzięki czemu to, co najbardziej potrzebne jest zawsze pod ręką. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja Kominkowa oraz kawiarnia z drink barem. Ta pierwsza cechuje się nieco myśliwskim, ale nadal eleganckim wystrojem. Można się tu ogrzać w cieple kominka oraz zjeść coś pysznego. W karcie m.in. duszony sandacz w sosie cytrynowym czy grillowany stek z wołowiny argentyńskiej. Z kolei kawiarnia jest ostoją spokoju i klasycznej staroangielskiej elegancji. Miejsce idealne na kawę i niespieszną lekturę.

   

  W hotelu Fort goście znajdą też coś dla ciała: dobrze wypsażona siłownia, zajęcia fitness oraz sauna po wysiłku są wliczone w nocleg. Ważną informacją dla gości biznesowych może okazać się fakt, że hotel prowadzi wypożyczalnię samochodów osobowych. Ponadto, obiekt udostępnia bezpłatny parking.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: