Na konferencje, szkolenia, targi, wernisaże. Burze mózgów i zajęcia motywujące. Jako plan zdjęciowy i miejsce eleganckiego bankietu pokonferencyjnego. Otwarty kilka miesięcy temu obiekt przyciąga nowością i przestronnymi wnętrzami utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Tu indywidualne podejście do klienta zaczyna się już w momencie otrzymania wstępnego pytania o organizację wydarzenia. Gdzie byliśmy tym razem? W  Centrum Konferencyjnym WEST GATE w Warszawie.

Położenie: obiekt konferencyjny blisko ścisłego centrum Warszawy

Centrum Konferencyjne WEST GATE usytuowane jest w biurowcu myhive Brama Zachodnia przy ulicy Aleje Jerozolimskie 92, niedaleko Placu Zawiszy i stacji kolejowej Warszawa Ochota. Poruszający się komunikacją miejską nie będą mieć problemu z dotarciem: zaraz przy budynku znajduje się przystanek autobusowy. Dogodne położenie zapewnia sprawny dojazd z różnych części miasta. Do dworca kolejowego Warszawa Centralna dojedziemy w ciągu około 6 minut, lotnisko im. Chopina oddalone jest natomiast o 6 km. Organizatorzy oraz prowadzący konferencje czy szkolenia skorzystać mogą z miejsc na parkingu podziemnym należącym do myhive. Bezpośrednio przed biurowcami rozciąga się też miejska strefa parkowania na około 300 stanowisk.

Centrum Konferencyjne WEST GATE Warszawa sale konferencyjne

Wygląd: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza

Obiekt konferencyjny zajmuje część parteru 14-piętrowego budynku, jednego z największych biurowców myhive w kraju. Przed wejściem do Centrum Konferencyjnego WEST GATE przechodzimy przez przestronne i oryginalnie zaprojektowane ogólnodostępne lobby biurowca. W strefie recepcyjnej CK WEST GATE znajdują się wysokie i dyskretnie wkomponowane w otoczenie szafy, w których goście mogą pozostawić odzież wierzchnią. Tu również umówić się można na spokojną rozmowę przy stoliku lub wykorzystać tę przestrzeń, ustawiając w niej dodatkową recepcję czy stoisko z materiałami dla gości wydarzenia. Przy recepcji zainstalowane zostały ekrany, na których wyświetlane są informacje o miejscu szkoleń i/lub treści promocyjne firm.

Centrum Konferencyjne WEST GATE Warszawa sale konferencyjne

Sale konferencyjne: Komfortowe przestrzenie z możliwością łączenia

Zacznijmy od liczb. 8 sal konferencyjnych o powierzchni od 20 mkw. do 76 mkw. i rzadko spotykanej w stołecznych obiektach wysokości ścian – 4 m. W największych salach przeprowadzić można konferencję bądź warsztaty dla 60–70 uczestników w układzie teatralnym. Oferta CK WEST GATE skierowana jest także do osób poszukujących miejsca na bardzo duże spotkania. Dzięki dobrze rozplanowanej przestrzeni oraz systemowi ścian przesuwnych uzyskamy sale na wydarzenia dla 120, 200, a nawet 250 gości.

Centrum Konferencyjne WEST GATE Warszawa sale konferencyjne

Połączone sale: Bruksela, Paryż, Berlin i Rzym (228 mkw.)

Jeśli potrzebujecie bardziej kameralnych wnętrz, w CK WEST GATE znajdziecie sale przeznaczone na spotkania w gronie 14–30 osób.

WEST GATE Warszawa sale konferencyjne   

sala Madryt (28 mkw.)

Co ważne, wszystkie przestrzenie Centrum Konferencyjnego WEST GATE mają dostęp do światła dziennego, a gdy podczas spotkania wyświetlana ma być prezentacja, duże okna można przesłonić roletami. Sale są nowocześnie wyposażone. Wydajna klimatyzacja i wysokiej jakości nagłośnienie to tylko początek. Organizatorzy spotkań skorzystają też z profesjonalnych projektorów laserowych (full HD, 5000 lumenów). Rozplanowując umiejscowienie dużych, elektrycznie opuszczanych ekranów, wzięto pod uwagę różne ustawienia w salach. Dzięki temu wszyscy uczestnicy konferencji będą mogli śledzić wyświetlane materiały niezależnie od miejsca, które zajęli. Wieloma funkcjami, jak: natężeniem oświetlenia, klimatyzacją czy nagłośnieniem można sterować centralnie za pomocą tabletu.

Organizatorzy mogą na życzenie skorzystać z dodatkowego sprzętu, m.in.: laptopów, sceny czy kabin do tłumaczenia symultanicznego. Obiekt jest dobrze wyciszony i w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Restauracje i bary

Centrum Konferencyjne WEST GATE nie posiada standardowej sali restauracyjnej. W jego sercu znajduje się przestronne i wysokie (5 m!) foyer, w którym na co dzień organizowane są smaczne przerwy kawowe z menu dostosowanym do potrzeb klienta. Foyer można dodatkowo powiększyć o sąsiadującą z nim salę Paryż. Jeśli potrzebna jest naprawdę duża przestrzeń na pokonferencyjne spotkanie, po złożeniu wszystkich ścian uzyskujemy ponad 400 mkw. na bankiet stojący dla 400 gości.

Centrum Konferencyjne WEST GATE Warszawa sale konferencyjne

Obiekt współpracuje na stałe ze sprawdzoną firmą cateringową. W menu przerw kawowych znajdują się soki 100%, bardzo dobra kawa, świeże wypieki i słodkości dostarczane przez cukiernię. Nie jest możliwe skorzystanie z usług zewnętrznej firmy cateringowej. 

Pokoje

Centrum Konferencyjne WEST GATE nie dysponuje własnym zapleczem noclegowym. W bliskiej odległości znajdują się jednak hotele oferujące pokoje w różnym standardzie – od dwóch do czterech gwiazdek.


Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

Dbałość o jakość wyposażenia sal konferencyjnych, przestronność, atrakcyjna lokalizacja umożliwiająca szybkie dotarcie do centrum Warszawy, dworców kolejowych czy lotniska. Centrum Konferencyjne WEST GATE oferuje wielofunkcyjne sale, które sprawdzą się zarówno przy dużych sympozjach, jak i bardziej kameralnych zebraniach, naradach lub rozmowach kwalifikacyjnych.

Opinia platformy konferencje.pl:

Profesjonalnie i nowocześnie. Tak pokrótce scharakteryzować można ofertę Centrum Konferencyjnego WEST GATE. Układ i wyposażenie sal zostały starannie przemyślane i wykorzystują wszystkie atuty obiektu. Doświadczony personel zadba o prawidłowy przebieg konferencji od A do Z, a na życzenie pomoże w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji jak: minirecital, występ artysty, nadanie przestrzeni odpowiedniego charakteru dzięki umiejętnie dobranemu oświetleniu czy dekoracjom.