Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Markiz Łopuszno

ul. Konecka 7a, 26-070 Łopuszno
http://www.markiz-hotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Markiz Łopuszno

Elegancki bankiet w świętokrzyskim? Wybierz Centrum Markiz

Data aktualności: 02-05-2016

 • Elegancki bankiet w świętokrzyskim? Wybierz Centrum Markiz - Centrum Konferencyjno-Bankietowe Markiz Łopuszno

  Dobry dojazd, prosta elegancja, profesjonalna obsługa. Plus sale na każdy event i możliwość organizacji imprezy pod gołym niebem nawet dla 300 osób. To cechy charakterystyczne Centrum Konferencyjno-Bankietowego Markiz w województwie świętokrzyskim.

   

  W województwie świętokrzyskim, mniej więcej w połowie dystansu między Krakowem a Warszawą, 30 km od Kielc, leży Łopuszno – niewielka, zaciszna, sympatyczna miejscowość. A w niej miejsce na wystawny bankiet, szkolenia, konferencje czy wyjazdy integracyjne. Centrum Konferencyjno-Bankietowe Markiz to obiekt przystosowany do różnego rodzaju imprez. Jego otoczenie sprzyja skupieniu podczas konferencji i szkoleń oraz z pewnością ułatwi organizację integracji.

   

  Konferencje i bankiety niedaleko Kielc

   

  Centrum Markiz oferuje trzy sale konferencyjno-bankietowe oraz salę Klubową, sprawdzającą się na spotkania biznesowe oraz szkolenia w wąskim gronie. Największa z sal pomieści 180 osób. Jej wystrój utrzymany jest w dość neutralnym eleganckim stylu, co pozwala na rozmaite aranżacje tego wnętrza. Mniejsza sala bankietowa stanowi miejsce dla 150 osób, a najmniejsza 50. Wszystkie wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran oraz flipchart.

   

  Organizując w Centrum Markiz bankiet z cateringiem możemy być spokojni. Hotelowa restauracja serwująca dania kuchni polskiej (ale i lekkie potrawy kuchni śródziemnomorskiej) ułoży dobrą przerwę kawową, poczęstunek na eleganckie spotkanie czy menu na bankiet "na bogato". Na co dzień restauracja w Centrum Markiz działa od godz. 12.00 do 20.00.

   

  W Centrum Markiz można liczyć też na nocleg. Obiekt oferuje 28 miejsc hotelowych w pokojach dwu-, trzy- i jednoosobowych. Przy Centrum znajduje się parking...

   

  Integracja pod chmurką

   

  ... a wokół budynku zagospodarowany teren zielony, który znacznie poszerza możliwości organizacyjne w Centrum. Wśród zieleni znajduje się duża drewniana wiata grillowa z ławkami i stołami. Poza wiatą, na trawie jest murowany grill, a wokół niego drewniane stoły z ławami i parasolami pod strzechą. Teren zielony wokół Centrum Markiz służy również dzieciom - są tu m.in. drewniane huśtawki. Wiata grillowa i namioty, jakimi dysponuje obiekt, tworzą możliwość organizacji eventu na świeżym powietrzu nawet dla 300 osób. To proste i sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapewnić swoim gościom udaną zabawę po konferencji lub zorganizować integrację w plenerze.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: