W miejscowości Korczyna na Podkarpaciu pierwszych gości przyjęło Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane. Nowo otwarty obiekt usytuowany jest w pobliżu rezerwatu przyrody Prządki. Do dyspozycji organizatorów spotkań oddano nowoczesne sale, w których zorganizować można konferencje dla nawet 450 osób.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane doskonale wykorzystuje atut w postaci malowniczego położenia. Budynek o dużych, panoramicznych oknach zapewnia dostęp do światła dziennego i piękny widok. Nowoczesne wnętrza kryją zaś przestronną część biznesową.

Większa z dwóch oferowanych sal, Lniana, znajduje się na poziomie -1. Na 500 m kw. zorganizować można wydarzenie dla 450 osób w ustawieniu kinowym. Dużą atrakcją dla jego uczestników może być położona przed salą strefa komfort z zaadaptowaną częścią muzeum krośnieńskiego rzemiosła.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane Korczyna

Druga z sal, Szklana, położona jest na parterze budynku. Dostępnych 320 m kw. w układzie teatralnym pomieści 350 uczestników konferencji. Wydzielono w niej również miejsce do tańca oraz dla orkiestry. W strefie komfortu goście eventu znajdą zautomatyzowanego robota barowego, który przygotuje dla nich chłodzące napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Przestrzeń podzielić można na trzy mniejsze, odpowiednie na bankiety dla od 40 do 85 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w nagłośnienie, ekrany i projektory multimedialne. W salach na poziomie 0 skorzystać też można z ekranu transparentnego, który daje możliwość nagrywania konferencji. Ofertę uzupełnia apartament VIP z loggią widokową – idealny na kameralne spotkanie biznesowe.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Szklane Lniane Korczyna

Na miejscu działa restauracja Smakiem Tkane, a gości konferencji odbywanych w Szklane Lniane zakwaterować można w 10 apartamentach 2-osobowych, urządzonych w standardzie obiektu 5-gwiazdkowego.