Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

Klonowa 16, 97-213 Smardzewice
www.centrummolo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Wuls Kierownik marketingi i sprzedaży (044)...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

Zdobywca Złotego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zdobywca Złotego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2012 - Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO
  Centrum Konferencyjne w Smardzewicach zostało podwójnym laureatem nagrody przyznawanej przez redakcję serwisu ForumBiznesu.pl. Gala wręczenia medali odbyła się 28 września 2012 r. w Poznaniu.
   
   
   
   
   
   
   
  Celem programu Najwyższa Jakość Quality International jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością oraz ukazywanie potencjału firm i instytucji wyróżniających się pod względem stosowanych norm. Zdobycie nagrody w Programie stanowić ma potwierdzenie zachowywania najwyższych standardów oferowanych wyrobów i usług.
   
  Nagrody przyznawane były w 3 kategoriach: QI product za produkt najwyższej jakości, QI services za usługi najwyższej jakości oraz QI order za zarządzanie najwyższej jakości. - Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne Molo zdobyło wyróżnienia w kategorii QI services za kompleksową organizację spotkań konferencyjno-integracyjnych oraz eventowe gotowanie - mówi Magdalena Pigłowska, dyrektor Centrum, która odebrała nagrodę.
   
  Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo mieści się w Smardzewicach, bezpośrednio nad Jeziorem Sulejowskim. Obiekt specjalizuje się w organizacji takich wydarzeń jak imprezy integracyjne, eventy, szkolenia i konferencje, pikniki dla firm, biesiady czy imprezy taneczne. CKM Molo posiada 183 miejsca noclegowe w 70 pokojach dwuosobowych, 24 pokojach jednoosobowych, 5 pokojach trzyosobowych oraz 2 apartamentach. W obiekcie znajduje się 5 sal konferencyjnych, w tym jedna na 180 osób. Do dyspozycji organizatorow wydarzeń pozostają również 200-osobowy namiot na imprezy biesiadne i taneczne oraz 2 hektary terenu pod imprezy plenerowe.
   

Oferty specjalne

 • Lubimy poniedziałki

  Znamy powód aby polubić poniedziałki! Szkolenia w Centrum MOLO to czysta przyjemności i zysk.  
 • Jesienno - Zimowa Oferta Konferencyjna

  50 % rabatu na sale konferencyjne do 40 % rabatu na uslugi noclegowe Gratis: wyposażenie sali konferencyjnej (rzutnik, ekran, flipchart, internet), parking, ogrzewany namiot. Oferta ważna od listopada 2010 do lutego 2011
 • Oferta specjalna