Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Chutor Kozacki w Dolinie Koni

Łukowe 105, 38-540 Zagórz
http://www.chutorkozacki.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Anna Słota Dyrektor sprzedaży i marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Chutor Kozacki w Dolinie Koni

Nowy obiekt na szkolenia i konferencje w Bieszczadach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt na szkolenia i konferencje w Bieszczadach - Chutor Kozacki w Dolinie Koni

  W miejscowości Łukowe, w Bieszczadach powstaje prawdziwy, kozacki chutor. Chutor Kozacki – bo tak właśnie nazwany został budowany obiekt,  posiadać będzie niezbędne hotelowe wygody jak również stanowić będzie miejsce w którym kultura kozacka ma być wiecznie żywa.
   

   

   

   

   

   

   Do dyspozycji gości oddanych zostanie 36 dwuosobowych pokoi oraz dwa luksusowe apartamenty.

  Chutor Kozacki o powierzchni dwóch tysięcy m.kw. posiadać będzie salę konferencyjną, wyposażoną w niezbędny sprzęt konferencyjny. Jednorazowo w spotkaniu uczestniczyć będzie mogło 100 osób. W sąsiedztwie sali znajdzie się również zaplecze gastronomiczne z restauracją, gdzie serwowane będą dania polsko-ukraińskie.

  Hotel posiadać będzie również część SPA & Welnnes, która zlokalizowana ma być na poddaszu budynku. Goście korzystać będą mogli z takich form wypoczynku jak grota solna, sauna, łaźnia parowa czy np termarium ziołowe. 

  Ośrodek będzie pełnił nie tylko rolę konferencyjno-rekreacyjną, ale również ma być miejscem zlotów bractw rycerskich, wystaw, kozackich parad, pokazów sztuk walki z muzyką tematyczną w tle. Będzie to z pewnością dodatkowa atrakcja dla osób poszukujących ciekawego i oryginalnego miejsca na konferencję.

  Dodatkowym atutem hotelu jest jego położenie – chutor powstaje na terenie Ośrodka Jeździeckiego na zielonych wzgórzach, w otoczeniu lasów i strumyków.

  Projekt realizowany jest w ramach projektu “Zasoby historyczne i ekumeniczne kozaczyzny zapleczem dla innowacji osady turystycznej w Łukowem – Chutor Kozacki w Dolinie Koni”.

  Otwarcie hotelu nastąpić ma w maju bieżącego roku.  źródło: na podstawie www.gazeta.pl

Oferty specjalne