Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Copernicus Toruń Hotel

Opóźnia się budowa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Opóźnia się budowa - Copernicus Toruń Hotel

  Opóźnia się budowa nowoczesnego centrum konferencyjno-hotelowego w Toruniu.

   

   

   

   

   

     Pierwotnie obiekt miał zostać oddany do użytku do końca bieżącego roku – tak wynika z umowy zawartej z miastem. Wiadomo jednak, że termin ten nie zostanie dotrzymany. Inwestor zmuszony będzie płacić kary jeżeli nie uda mu się wynegocjować z miastem przesunięcia terminu otwarcia nowego obiektu. Za inwestycję odpowiada spółka L&P z Bydgoszczy. Obecnie inwestor prowadzi rozmowy z wykonawcami dalszych części inwestycji.

   

  Czterogwiazdkowe Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe Copernicus znajdować się będzie między Bulwarem Filadelfijskim a ul. Popiełuszki, a terenie dawnego kąpieliska Wodnik, w Toruniu. Hotel z kompleksem sportowo-rekreacyjnym będzie obiektem wyjątkowo nowoczesnym, o bardzo wysokim standardzie oraz walorach estetycznych i użytkowych.


  Do dyspozycji gości oddanych ma zostać 150 komfortowo wyposażonych pokoi i luksusowych apartamentów - w większości dwupokojowych.


  Profesjonalne zaplecze konferencyjne, umieszczone na parterze budynku przygotowane będzie na organizację kongresów, konferencji, naukowych debat, szkoleń i różnego rodzaju eventów. Sale konferencyjne zostaną wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, niezbędny do prawidłowego przebiegu każdego rodzaju spotkania.


  W nowym obiekcie znajdą się również dodatkowe udogodnienia jak  restauracja, SPA a także siłownia, baseny i kręgielnia. Pod hotelem do dyspozycji gości znaleźć ma się parking na 90 pojazdów, natomiast na dachu obiektu - wielki zegar słoneczny.  źródło: http://www.propertynews.pl