Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

Konferencje w Centrum Kongresowym BiznesHUB zaplanuj już dziś

Data aktualności: 09-07-2013

 • Konferencje w Centrum Kongresowym BiznesHUB zaplanuj już dziś - DoubleTree by Hilton Łódź

  Na 18 i 19 lipca 2013 r. zaplanowane jest uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce hotelu marki DoubleTree by Hilton. Będzie on częścią łódzkiego Centrum Kongresowego BiznesHUB, na który złożą się sale konferencyjne i kongresowe o łącznej powierzchni ponad czterech tysięcy mkw.

   

   

   

   

   

   

  W samym centrum Łodzi, na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, powstaje unikatowe w skali kraju Centrum Kongresowe BiznesHUB (BHCC). Dobre miejsce dla spotkań biznesowych, konferencji i kongresów. Zaoferuje niemal 3 tys. m. kw. powierzchni kongresowej i ponad 1,7 tys. m.kw. konferencyjnej. Sercem Centrum Kongresowego będzie pierwszy w Polsce hotel marki DoubleTree by Hilton. Ten czterogwiazdkowy hotel biznesowo-konferencyjny zaoferuje 200 doskonale wyposażonych pokoi, w tym luksusowy apartament prezydencki. Na ostatnim – dziesiątym piętrze powstaje strefa SPA z basenem, saunami i siłownią, z której roztaczał się będzie widok na panoramę miasta. Zaplecze gastronomiczne składać się będzie z restauracji Four Colors i baru Golden Bar.

   

  Centrum Kongresowe obejmowało będzie sale konferencyjne hotelu DoubleTree by Hilton i połączone z nimi bezpośrednim przejściem, dawne hale zdjęciowe Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi. Tak zaplanowane centrum konferencyjne będzie oferowało ponad 4 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej i szkoleniowej. Sale wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania technologiczne, profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, mobilną widownię oraz szereg innych udogodnień stwarzają nieograniczone możliwości kreatywnego zagospodarowania przestrzeni konferencyjnej. Hotel oferował będzie również salę kinową z projektorem 3D.

   

  Uroczyste otwarcie hotelu i Centrum Kongresowego nastąpi 18 lipca 2013 r., ale rezerwacje można składać już teraz.