Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Konstancin

Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna
www.dworkonstancin.pl

Skontaktuj się z obiektem

MARTA kargul-januszewska manager 22/75...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Dwór Konstancin

Byliśmy, widzieliśmy: Kameralne szkolenia i firmowa integracja w podwarszawskim Dworze Konstancin

Data aktualności: 22-09-2015

 • Byliśmy, widzieliśmy: Kameralne szkolenia i firmowa integracja w podwarszawskim Dworze Konstancin - Dwór Konstancin

  W kolejnym odcinku „Byliśmy, widzieliśmy” piszemy o hotelu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Dwór Konstancin to kameralne miejsce na skraju lasu, otoczone wypielęgnowaną zielenią, a tuż obok niego stoi drewniany gościniec – Gospoda Zalewajka. Co ma do zaoferowania dla organizatorów spotkań ten obiekt konferencyjny? Sprawdźcie.


   

  Lokalizacja:
  Podwarszawskie uzdrowisko, zieleń i spokój

  Hotel Dwór Konstancin znajduje się w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna, na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Z centrum Warszawy można tu dojechać w ciągu 45 min. (22 km), a od centrum Konstancina dwór dzieli 15 minut drogi. Droga do lotniska Okęcie zabiera 40 min. (20 km).

   

  Dwór Konstancin Konstancin-Jeziorna sale konferencyjne konferencje

   

  Wygląd:
  Przytulny dworek i drewniana gospoda

   

  Hotel to stylizowany na dworek piętrowy budynek o jasnej elewacji, z wielospadowym dachem i mansardowymi oknami. Otoczony jest wypielęgnowaną, przyjemną zielenią. Wnętrza restauracji, recepcji i korytarzy urządzone są w rustykalnym, eleganckim stylu, z ciężkimi meblami i łowieckimi detalami. Z restauracji jest wyjście bezpośrednio na ogród, gdzie można rozstawić namioty i parasole podczas eventu. Obok znajduje się Gospoda Zalewajka – rustykalna, drewniana karczma.

   


   

   

  Sale konferencyjne:
  Na kameralne konferencje i szkolenia

   

  Do dyspozycji organizatorów konferencji obiekt oddaje 3 sale konferencyjne na parterze. Największa – sala Ogrodowa pomieści 130 osób w ustawieniu teatralnym. Dwie mniejsze sale: Mała i Zegarowa przeznaczone są na spotkania dla – odpowiednio – 18 i 30 uczestników. W sali restauracyjnej można przygotować bankiet zasiadany dla 45 osób i koktajl – dla 60 osób.
  Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt konferencyjny. Są widne, ale mają opcję zaciemnienia (rolety).

   

   


  Pokoje:
  Spokojny sen w wygodnych łóżkach

  Hotel oferuje 55 miejsc noclegowych w 24 pokojach: 19 twinów, 2 queeny, 2 pokoje 3-osobowe, 1 – 4-osobowy i 1 5-osobowy. Widne pokoje rozmieszczone są wzdłuż jednego korytarza (dość wąskiego). Wyposażone są zgodnie ze standardem trzygwiazdkowym – łóżka (bardzo wygodne), nocne szafki, biurka, telewizor i urządzone w stonowanych, jasnych barwach.

   

  Restauracje i bary:
  Smacznie i po staropolsku


  Restauracja Dworska jest przytulna, a jesienią i zimą posiłki umila ogień w kominku. Szef kuchni Krzysztof Litwinowicz serwuje dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej w nowoczesnej oprawie. Goście mają też do wyboru szeroką propozycję win.
  Pobliska Gospoda Zalewajka oferuje specjały kuchni staropolskiej, a biesiadom towarzyszy muzyka na żywo. W Gospodzie można zorganizować zabawę integracyjną albo wieczór tematyczny.
  Kuchnia Dworu Konstancin jest jego niewątpliwym atutem – potrawy są tu wyjątkowo smaczne.

   

   

  Atrakcje i usługi:
  Kuligi, integracyjny outdoor i wieczory tematyczne


  W gospodzie (która jest oddalona od dworu, więc gwarantuje spokojny odpoczynek śpiącym tam gościom), można zorganizować dyskotekę i imprezy tematyczne po konferencji. Teren wokół hotelu nadaje się idealnie na piknik i zabawy outdoorowe. Latem goście mogą wybrać się na przejażdżkę konnym tramwajem, a zimą na kulig. Dla uczestników szkolenia organizowane są też degustacje whisky, cygar albo nalewek.

   


  ► Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

   

  Ciekawe położenie - blisko lasu, ciche otoczenie i kameralna atmosfera. Rustykalna gospoda i teren zielony idealne na imprezy integracyjne. Bardzo ciekawa oferta gastronomiczna.

   


  ► Opinia serwisu konferencje.pl:

   

  Dwór Konstancin sprawdzi się podczas niewielkiej konferencji albo firmowego szkolenia z integracją. Obsługa obiektu zapewnia wiele atrakcji dla grup zorganizowanych, zarówno w hotelu, jak i na świeżym powietrzu. Goście na pewno docenią pyszną kuchnię.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: