Otwarty 15 maja po kompleksowej renowacji Dwór w Żytnie zachwyca dopracowanymi wnętrzami. Już teraz zaplanować w nim można przyjęcia okolicznościowe i pobyt wypoczynkowy. Dysponuje również przestrzenią na bankiety, szkolenia i konferencje.

Dwór w Żytnie otwiera nowy rozdział swojej historii. Posiadłość, zbudowana w 1. połowie XIX wieku, była chętnie odwiedzana przez elity. W jego murach gościli m.in. Henryk Sienkiewicz i Jacek Malczewski.

Dziś, po zakończonym kapitalnym remoncie, otwiera swoje podwoje dla gości, także biznesowych. Na zaplecze konferencyjne składają się 3 sale o powierzchni od 47 m kw. do 82 m kw. Połączyć je można w jedną przestrzeń, która podczas konferencji pomieści 150 osób w układzie teatralnym. Sale są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i z bezpośrednim wyjściem na taras do parku. Wyposażone zostały w nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy oraz sprzęt audiowizualny. Gościom szkoleń w Dworze w Żytnie zapewniono też szatnię.

Obiekt udostępnia 16 eleganckich pokoi, w tym dwupokojowy apartament, przestronne studio oraz domek myśliwski w parku. O podniebienia gości zadba dworska restauracja, w której tradycyjne polskie dania serwowane są w nowoczesnym wydaniu. W Dworze działa również kawiarnia połączona z biblioteką, a w sezonie letnim – Extravaganza Bar w otoczeniu zieleni.

Dwór w Żytnie oferujący sale konferencyjne

Po zakończonym spotkaniu lub konferencji ich uczestnicy odpoczną w strefie wellness & spa podczas zabiegów lub w saunie czy jacuzzi. Warto skorzystać z malowniczego położenia. Dwór w  Żytnie otacza 4 ha parku, a sam obiekt oferuje atrakcje w postaci przejażdżek konnych, wycieczek off road, koncertów i wieczorów tematycznych.