Niespełna miesiąc temu pierwszych gości przyjął pięciogwiazdkowy Hilton Świnoujście Resort & Spa. Nowo otwarty hotel jest częścią nadbałtyckiego kompleksu wypoczynkowego Baltic Park Molo, do którego należy również Radisson Blu Resort Świnoujście. Pierwszy w Polsce resort marki Hilton oferuje duże zaplecze noclegowe, nowoczesną strefę konferencyjną i bogatą ofertę gastronomiczną.

2 boardroomy, każdy o powierzchni  20 mkw., można  połączyć w jedną przestrzeń, która w układzie teatralnym pomieści 40 osób. Obie sale konferencyjne są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i wyposażeniem audiowizualnym. Sale zostaną udostępnione na spotkania od połowy lutego br.

Hilton Świnoujście Resort & Spa Świnoujście sale konferencyjne

173 pokoje oraz apartamenty zapewniają około 400 miejsc noclegowych. Zainteresowani ofertą kulinarną świnoujskiego resortu wybierać mogą między: buffetem, Lobby Barem, a od lutego również - sushi barem oraz barami na tarasie. Na dania kuchni polskiej i międzynarodowej warto udać się do restauracji à la carte Polonaise, która podczas imprez zamkniętych pomieści około 50 gości.

Hilton Świnoujście Resort & Spa Świnoujście sale konferencyjne

Na terenie Hilton Świnoujście Resort & Spa działa doskonale wyposażona strefa Spa & Wellness z 26 gabinetami zabiegowymi, salą fitness i siłownią. Hotel ma też bezpośredni dostęp do Baltic Park Molo Aquapark, który oferuje 5 basenów, saunę, tężnię, multimedialne zjeżdżalnie i sztuczną falę do surfingu.

Goście hotelu skorzystają z dwukondygnacyjnego garażu na 150 miejsc i 40 stanowisk bezpośrednio przed budynkiem. 50 m od obiektu znajduje się parking szutrowy na dodatkowe 200 miejsc.