Otwarty w marcu 2014 r. czterogwiazdkowy hotel w Pabianicach pod Łodzią już wkrótce zaprosi do organizowania konferencji z udziałem nawet 460 osób.

Na zaplecze noclegowe hotelu Fabryka Wełny składają się 54 pokoje, w tym pokoje rodzinne, dla alergików, dla palących, pokoje biznesowe oraz apartamenty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają dostęp do internetu, a ich ściany zdobią oryginalne obrazy. Hotel oferuje także szereg usług dodatkowych: pranie i prasowanie odzieży, budzenie, room service czy opiekę concierge.

Zorganizuj konferencje w fabryce

Już wkrótce w obiekcie zostanie oddane do użytku nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 550 mkw. Złoży się na nie sześć sal konferencyjno-bankietowych, które można będzie swobodnie ze sobą dzielić i łączyć. Pomieszczenia, w których będzie można zorganizować konferencje, szkolenia, warsztaty ale też bankiety i inne imprezy okolicznościowe, zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, będą też miały możliwość zaciemnienia. Łącznie centrum konferencyjne będzie w stanie przyjąć aż 460 osób w jednym czasie.

Podczas spotkań w hotelu będzie istniała możliwość zorganizowania przerw kawowych i obiadowych. Działająca już w obiekcie Restauracja Przędzalnia specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. By sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, kuchnia przygotowała również specjalne dania w wersji bezglutenowej i wegetariańskiej. a w kawiarni - znajdującej się obok restauracji - serwowane są wypieki hotelowej cukierni.

Dla ciała i ducha

W obiekcie pojawi się również centrum rekreacyjne o powierzchni 1 tys. mkw. W jego skład wejdą: centrum fitness z czterema strefami: cardio, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów i treningu cross, 2 studia do zajęć grupowych, dwie sale do gry w squasha oraz kręgielnia z własnym barem. Hotelowa strefa spa wellness będzie składać się z dziesięciu gabinetów zabiegowych, a także znajdującego się na najwyższym piętrze basenu z sauną fińską i łaźnią parową.