W samym sercu miasta, w kamienicy przy ulicy Foksal, powstał nowy obiekt na konferencje i eventy - FHouse Warsaw. Organizatorzy spotkań w stolicy do dyspozycji mają 4 kondygnacje, które zajmują restauracja oraz przestrzenie eventowe.

FHouse Warsaw to unikalny obiekt działający pod szyldem Fashion TV. Na 4 poziomach utrzymanych w klubowym stylu rozlokowano 5 niezależnych stref. Restaurant & Lounge łączy w sobie restaurację i kawiarnię. Sprawdzi się także na mniejsze spotkania biznesowe - w lokalu znajduje się 85 miejsc siedzących, w kawiarni i przy barze zasiądzie 20 osób. W Restaurant & Lounge zorganizować można śniadania prasowe, imprezy klubowe lub przygotować strefę chillout podczas większych wydarzeń.

Na pierwszym piętrze Fhouse Warsaw mieści się Boutique & Beauty, Cigar Room & Smoke Chamber - przeznaczony na zamknięte spotkania biznesowe w nieformalnej  atmosferze, w gronie do 50 osób. Na tym poziomie znajduje się bar z drinkami, butik z produktami sygnowanymi marką Fhouse i Fashion TV oraz markową odzieżą, biżuterią i galanterią.

Fhouse Warsaw Warszawa sale konferencyjne

Drugie piętro stołecznego obiektu zajmuje Main Room, który pomieści do 300 osób w ustawieniu teatralnym bądź 500 gości w układzie bankietowym. Jest to przestrzeń przeznaczona na duże eventy, pokazy mody, imprezy firmowe, wydarzenia artystyczne czy koncerty. Event plannerzy znajdą w niej duży parkiet, bar, scenę, loże VIP i multimedialny ekran do kreacji wizualnych.

Fhouse Warsaw Warszawa sale konferencyjne

Znajdujący się na czwartym poziomie Michel Adam’s Diamond VIP Room to idealne miejsce na kameralne spotkania biznesowe lub strefę dla gości super VIP. Przestrzeń tę można rezerwować w dzień i w nocy. Organizatorzy spotkań mają zapewniony serwis VIP, obsługę dyskretnego personelu oraz opiekę konsjerża. Z Michel Adam’s Diamond VIP Room jest przejście na balkon wychodzący na klubowy dancefloor.