Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Katowice Chorzów

Armii Krajowej 15, 41-506 Katowice
http://www.focushotels.pl/katowicechorzow,31.html

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Focus Hotel Katowice Chorzów

Rozpoczęto prace przy trzygwiazdkowym hotelu w Chorzowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozpoczęto prace przy trzygwiazdkowym hotelu w Chorzowie - Focus Hotel Katowice Chorzów

  W ramach inwestycji adaptacji i rozbudowie zostanie poddany budynek przy ul. Armii Krajowej, w którym kiedyś mieścił się hotel Prima.

  Umowę, której przedmiotem jest rozbudowa i modernizacja obiektu, podpisały spółka Makrum oraz Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud. Wartość kontraktu to 12,4 mln złotych.

  Trzygwiazdkowy hotel Focus odda do dyspozycji gości 165 klimatyzowanych pokoi i będzie kierował swoją ofertę głównie do klientów biznesowych. W obiekcie znajdą się sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 300 mkw., a także restauracja, bar i część fitness wraz z sauną. Wszystkie wymienione pomieszczenia znajdą się na parterze budynku. Hotel będzie również posiadał parking dla gości.

  Koncepcję architektoniczną obiektu przygotowało warszawskie biuro AGK Architekci. Hotel ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2013 roku. Po otwarciu będzie nim zarządzać spółka Immobile lub zależna spółka operatorska.

   

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne

 • Wodne szaleństwo

  Skorzystaj z 15% zniżki noclegowej od ceny dnia i zaszalej w Aquadrom, najnowocześniejszym parku wodnym na Śląsku. Cena zawiera komfortowy nocleg ze śniadaniem w formie bufetu i wodne szaleństwo w Aquadrom: godzinę w strefie sportu i rekreacji oraz godzinę w strefie saun przy rezerwacji pokoju...
 • Rezerwuj wcześniej, płać mniej

  Zarezerwuj pobyt z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem i oszczędź aż 35% od ceny dnia! Oferta dotyczy pobytu na minimum trzy doby i dostępna jest jedynie na naszej stronie. Obowiązuje pełna przedpłata przy rezerwacji. Oferta jest bezzwrotna.
 • Focus Business

  Płacisz mniej, dostajesz więcej! Myśląc o maksymalnym komforcie wypoczynku, szybkim i prostym systemie rozliczeń, stworzyliśmy Pakiet Focus Business. Nocleg + Bon Restauracyjny o wartości 40 PLN Rozliczenie na preferencyjnych warunkach. Bon nie oboiązuje na alkohole. Dostępność Pakietu On Line.