Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Forest Ski Hotel & Resort

Makuszyńskiego, 58-580 Szklarska Poręba

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Forest Ski Hotel & Resort

Ogromny hotel z centrum konferencyjnym powstanie w Szklarskiej Porębie

Data aktualności: 12-03-2015

  • Ogromny hotel z centrum konferencyjnym powstanie w Szklarskiej Porębie - Forest Ski Hotel & Resort

    Ruszyła inwestycja związana z budową wielofunkcyjnego obiektu Forest Ski Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie. Na terenie ośmiu hektarów powstanie nie tylko baza noclegowa o wysokim standardzie, ale i centrum konferencyjne oraz wyciągi narciarskie.

    Powstający w górskim kurorcie condohotel ma zostać oddany do użytku gości jesienią 2017 roku. Kompleks ma być skategoryzowany jako czterogwiazdkowy, jednak standard usług i większości pomieszczeń będzie podlegać pięciu gwiazdkom. Ekskluzywny hotel ma przyciągnąć klientów biznesowych zarówno z kraju, jak i zza granicy, czemu służyć ma rozbudowana gama wysokiej jakości usług. Obiekt ma dysponować 1000 miejscami noclegowymi oraz obszernym zapleczem konferencyjnym – na jego terenie znajdzie się również publiczny aquapark, wyciąg z dwoma trasami zjazdowymi oraz strefa wellness & spa.   

     

    Projekt ma pochłonąć przynajmniej 150 mln złotych, a zakończenie pierwszego etapu prac i oddanie części kompleksu do użytku ma nastąpić w 2017 roku. Inwestycja realizowana jest przez kołobrzeskiego operatora hoteli Zdrojowa Invest Hotels, który obecnie czuwa nad działalnością 6 obiektów znajdujących się nad morzem i w górach, w tym – położonym również w Szklarskiej Porębie – Cristal Resort (zobacz obiekt).

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: