Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

G2A Arena

Jasionka 953, 36-002 Jasionka
www.cwkoperator.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
G2A Arena

Rzeszów ma największe centrum kongresowe na Podkarpaciu! CWK otwarte!

Data aktualności: 28-06-2016

 • Rzeszów ma największe centrum kongresowe na Podkarpaciu! CWK otwarte! - G2A Arena

  W podrzeszowskiej Jasionce zostało otwarte Centrum Wystawienniczo-Kongresowe. Inwestycja kosztowała niemal 155 mln zł. Do końca roku w CWK odbędzie się aż 31 eventów!

   

  W Jasionce koło Rzeszowa powstało największe centrum kongresowe w regionie. Kosztowało prawie 155 mln zł: wartość prac budowlanych wyniosła 123 mln zł, z czego 64 mln zł stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Reszta to koszt nowoczesnego wyposażenia.

   

  Obiekt składa się z dwóch części: wystawienniczej o powierzchni ponad 16 tys. mkw., oraz kongresowej z salą na 864 osoby, dwoma salami konferencyjnymi na 220 i 190 osób, a także 13 mniejszymi salami, które pomieszczą od 20 do 52 osób oraz pokoju narad na 33 osoby. Obie części mogą funkcjonować niezależnie, lecz można też te przestrzenie połączyć.

   

  Lokalizacja centrum jestdobrze przmyślana – goście zagraniczni będą mieli wygodny dojazd z podrzeszowskiego lotniska. Budowa trwała od grudnia 2013 roku. CWK doczekało się otwarcia w ostatnim tygodniu czerwca br. i powstało w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: