"Magiczne miejsce" - tak opisywany jest nowo otwarty pięciogwiazdkowy H15 Palace w Krakowie, drugi po stołecznym obiekt tej  marki. Niezwykłe jest jego usytuowanie - w zabytkowym budynku Pałacu Lubomirskich, blisko Rynku Głównego. Goście pięciogwiazdkowego hotelu skorzystać mogą z 70 pokoi i apartamentów, sali konferencyjnej, restauracji, bistro i SPA.

Budynek Pałacu Lubomirskich w Krakowie, w którym usytuowana jest nowa inwestycja grupy H15, powstał z połączenia czterech XVI-wiecznych kamienic z nową dobudowaną częścią.

Organizatorzy konferencji w H15 Palace mają do dyspozycji Salę Herbową - przestrzeń o powierzchni 110 m kw., w której w układzie teatralnym zasiądzie maksymalnie 80 osób. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Uczestnicy spotkań z pewnością zapamiętają oryginalne wnętrze i zdobienia - kasetonowy sufit czy historyczne herby malowane na płótnie.

Wkrótce do oferty biznesowej dołączy Club - idealne miejsce na firmową imprezę lub wieczór integracyjny. Na 140 m kw. będzie można przygotować także szkolenia, koncert albo imprezy klubowe - na końcu sali znajduje się scena z ekranem kinowym.

H15 Palace Kraków sale konferencyjne

W H15 Palace działa już restauracja Signature Tasting, o powierzchni 150 m kw., która będzie ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych przygotowaniem eleganckich kolacji biznesowych, koktajli dla 90 gości czy bankietów zasiadanych dla 60 osób. Dużym atutem tej przestrzeni jest przeszklony dach i wyjście na ogród. Kameralne spotkania biznesowe warto przeprowadzić w Bistro The Hours - z długim barem, za którym zasiąść mogą 42 osoby, wygodnymi sofami i dużym wyborem alkoholi.

H15 Palace Kraków sale konferencyjne

Na gości hotelu czeka 70 designerskich pokoi i apartamentów. Największe z nich (ponad 40 m kw.) znajdują się w zabytkowej części Pałacu Lubomirskich. Są to wysokie (4,5 m) przestrzenie, które wyróżniają odrestaurowane zdobienia pałacowe. W części nowo wybudowanej znajdują się komfortowe pokoje typu Standard o powierzchni 26 m kw., a ofertę uzupełniają pokoje typu Superior (32 m kw.). Wszystkie pokoje zostały wyposażone w LED TV (min. 43"), szafy z sejfem, biurka, minibary, elektrycznie sterowane przesłony okienne.

Goście H15 Palace mogą się zrelaksować w części Fitness i SPA. Strefę tę tworzą basen oraz siłownia wyposażona w sprzęt marki Technogym.