Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Admirał Gdańsk

Tobiasza 9, 80-837 Gdańsk
http://www.admiralhotelgdansk.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Admirał Gdańsk

Czterogwiazdkowy obiekt z zapleczem na konferencje zaprasza gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt z zapleczem na konferencje zaprasza gości - Hotel Admirał Gdańsk

  W piątek, 20 kwietnia 2012 r., nastąpi uroczyste otwarcie gdańskiego hotelu.

   

   

   

   

   

   

     W znajdującym się nieopodal Targu Rybnego pięciokondygnacyjnym hotelu przy ul. Tobiasza znalazły się 44 pokoje dla gości, a także restauracja, bar i salon spa. W obiekcie powstała także sala konferencyjna o powierzchni około 60 mkw., przystosowana do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych.

  Wnętrza hotelu zdobią prace trójmiejskich artystów, m.in. rzeźbiarza Stanisława Gierady oraz fotografów Zbigniewa i Macieja Kosycarzów. Za projekt budynku odpowiada Pracownia Architektonicznej Szotyńscy. Inwestorem obiektu jest Żegluga Gdańska - największa w Polsce firma przewozowa działająca w żegludze przybrzeżnej. Na potrzeby budowy hotelu przedsiębiorstwo powołało spółkę-córkę, która będzie nim zarządzać.

   


  źródło: www.trojmiasto.pl