Nowoczesny design połączony z regionalnymi akcentami dominuje we wnętrzach nowo otwartego czterogwiazdkowego hotelu Aquarion, należącego do sieci Dobry Hotel. Otwarty w lutym br. obiekt znajduje się w otoczeniu górskich szczytów i tylko pół kilometra od dworca kolejowego PKP w Zakopanem. W Hotelu Aquarion strefa biznesu obejmuje 3 sale konferencyjne o powierzchni 53 mkw., 71 mkw. oraz 97 mkw., które pomieszczą od 50 do 90 uczestników szkoleń lub sympozjum w układzie teatralnym.

Sale można łączyć i uzyskać przestrzeń o powierzchni 221 mkw., która sprawdzi się podczas organizacji wydarzenia na 200 uczestników w tym samym ustawieniu. Podczas konferencji zapewnione jest wsparcie koordynatora, który będzie czuwał nad przebiegiem spotkania. Możliwe jest indywidualne dostosowanie menu na lunchy i kolacje, jak również włączenie do programu atrakcji w postaci pokazów gotowania dla uczestników konferencji.

Hotel Aquarion to także 136 luksusowych pokoi, w których konsekwentna, stonowana kolorystyka przełamana jest oryginalnymi akcentami. Duże zaplecze noclegowe pozwala na zakwaterowanie tu 340 gości eventu. W obiekcie znajduje się restauracja Górna Stacja, w której serwowane są dania kuchni europejskiej i regionalnej. W restauracji można zaaranżować bankiet zasiadany na 100 osób. Uczestnicy konferencji mogą też skorzystać ze strefy relaksu: 3 gabinetów SPA, sauny suchej i parowej oraz sali ćwiczeń. Ponieważ czterogwiazdkowiec połączony jest korytarzem z sąsiadującym budynkiem Aquaparku Zakopane, goście hotelu mogą wygodnie przejść i skorzystać z wodnych atrakcji, jak dzika rzeka czy basen termalny, a w cieplejsze dni podziwiać panoramę Tatr z tarasu widokowego.