Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arena Spa & Wellness

Gen. de Gaulle'a 8, 43-100 Tychy
www.hotelarena.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patrycja Brychcy Marketing&Sales Manager 512 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Arena Spa & Wellness
 • http://www.youtube.com/user/hotelarenatychy

Restauracja Arena - pierwsze miejsce w Tychach

Data aktualności: 15-07-2013

 • Restauracja Arena - pierwsze miejsce w Tychach - Hotel Arena Spa & Wellness

  Restauracja Arena została uznana w plebiscycie ogłoszonym przez "Dziennik Zachodni" i portal NaszeMiasto.pl za najlepszy lokal gastronomiczny w mieście Tychy.

   

   

   

   

   

   

  - Zdobyliśmy ponad 650 głosów. Dziękujemy za każdy wysłany sms i zapraszamy do degustacji nowej karty menu Restauracji Arena, którą przekazujemy do dyspozycji naszych Gości już od 1 lipca 2013 r. - informują przedstawiciele lokalu.

   

  Karta menu restauracji Arena to akcenty kuchni polskiej i smaków kuchni z różnych stron świata. - W gorące wakacyjne dni serwujemy orzeźwiający chłodnik litewski czy świeżą doradę z grilla. Na deser ciasto czekoladowo-migdałowe z lodami waniliowymi, które co warto zauważyć, przygotowywane jest bez mąki wyłącznie z ciemnego kakao, czekolady i tartych migdałów - zachęcają pracownicy restauracji.

  Galeria

  • Restauracja Arena - pierwsze miejsce w Tychach - Hotel Arena Spa & Wellness
  • Restauracja Arena - pierwsze miejsce w Tychach - Hotel Arena Spa & Wellness
  • Restauracja Arena - pierwsze miejsce w Tychach - Hotel Arena Spa & Wellness

Oferty specjalne

 • Noclegi w październiku nawet o 15% taniej

  Temperatury za oknem spadają, a wraz z nimi ceny noclegów w HOTELU ARENA spa & wellness. Zarezerwuj pokój ze śniadaniem i wstępem do SPA nawet o 15% taniej. Tylko w październiku ceny specjalne na wszystkie pokoje. Sprawdź aktualne ceny.
 • Seanse aromaterapeutyczne w SPA ARENA

  Seanse saunowe różnią się od klasycznego relaksu w saunie obecnością mistrza ceremonii saunowej. Jednorazowy program trwa 12-15 minut. Następnie ma miejsce schłodzenie, odpoczynek , relaksacja. Podczas każdej ceremonii osoba prowadząca pomaga gościom w aklimatyzacji stopniowo dozując olejki...
 • Jesień w SPA ARENA

  Nowe pakiety pobytowe w jesiennej propozycji SPA ARENA z masażami, welcome drinkiem, przekąskami serwowanymi w VIP ROOM już od 250 zł/osobę. Szczegóły na: http://www.spaarena.pl/promocje