Na stanowisku dyrektora marketingu i sprzedaży w hotelu konferencyjnym Arłamów Agnieszka Dąbrowska zastąpiła Wojciecha Budzowskiego, który na tym samym stanowisku pokieruje kompleksem Nosalowy Dwór.

Wcześniej Agnieszka Dąbrowska przez półtora roku zarządzała hotelem Czarny Potok w Krynicy-Zdroju (zobacz obiekt). Jej kariera w branży hotelarskiej rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy dostała pracę na stanowisku specjalisty ds. marketingu w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek w Krakowie (zobacz obiekt). W 2004 roku awansowała na dyrektora całego obiektu. Cztery lata później objęła stanowisko dyrektora generalnego krakowskiego hotelu Andel’s (zobacz obiekt). W 2011 roku Agnieszka Dąbrowska rozpoczęła współpracę z Polskimi Składami Budowlanymi przy uruchamianiu Medical Spa Wellness Słoneczny Zdrój (zobacz obiekt) w Busku-Zdroju, którym zarządzała przez dwa i pół roku. Ponadto, Agnieszka Dąbrowska ma w swoim cv wykłady hotelarstwa oraz członkostwo w zespole doradczym Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie do spraw kategoryzacji obiektów noclegowych w województwie małopolskim. Hotelem Czarny Potok Resort Spa zarządzała od marca ubiegłego roku. Obecnie pokieruje ona marketingiem i sprzedażą hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych.

Obiekt ten oferuje usługi na czterogwiazdkowym poziomie. Dysponuje największym i najnowocześniejszym w regionie centrum konferencyjnym, którego przestrzeń konferencyjna to ponad 5500 mkw. Powierzchnia ta jest zróżnicowana – to kilkanaście sal konferencyjno-szkoleniowych, przestrzenne sale kongresowo-targowe, foyer. Baza noclegowa hotelu to 254 pokoje. Ponadto, w hotelu znajdują się 3 restauracje, 3-poziomowe centrum Spa Wellness, oraz kompleks sportowo-rekreacyjny z pełnowymiarowymi boiskami do piłki nożnej, koszykówki, tenisa, polem golfowym, stajnią, ścianką wspinaczkową i stadniną koni. Dyrektorem generalnym kompleksu jest Piotr Ledworuch.