Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aubrecht Country SPA Resort

Koprzywnica, 77-320 Przechlewo
www.hotelaubrecht.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Aubrecht Country SPA Resort

Niezwykłe konferencje na Kaszubach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Niezwykłe konferencje na Kaszubach - Hotel Aubrecht Country SPA Resort

  Po czterech latach od momentu rozpoczęcia budowy w położonej nad jeziorem Szczytno miejscowości Koprzywnica działalność rozpoczął Hotel Aubrecht. Obiekt kieruje swoją ofertę do turystów indywidualnych, jak również gości biznesowych.

   

   

   

   

   

   


  Kompleks Hotelu Aubrecht składa się z 4 budynków: Gościńca i 3 Pensjonatów. W Gościńcu mieszczą się się: recepcja, restauracja, sala konferencyjna, pub, spa i 2 apartamenty Lux. W Pensjonatach znajdują się pokoje i 3 Apartamenty Kominkowe (w których - jak sama nazwa wskazuje - znajdują się kominki). W sumie obiekt oddaje do dyspozycji gości 29 apartamentów.

  Hotelowa restauracja jest w stanie pomieścić do 160 gości (80 w sali restauracyjnej i 80 na tarasie) i posiada liczne udogodnienia dla dzieci. Lokal serwuje tradycyjne dania, zaś jego specjalnością są m.in. pstrąg pieczony w papierze, podany z sałatą i grzankami oraz rajska sałatka z różową piersią kaczki, buraczkami i pomarańczą, skrapiana sosem miodowym. Na terenie hotelu mogą być organizowane grille oraz przyjęcia w ogrodzie w Domku Letnim. W obiekcie działa również Jerry Hunter's Pub. Z kolei w strefie spa wykonywane są usługi w gabinecie pielęgnacji twarzy, gabinecie pielęgnacji ciała, gabinecie dla dwojga oraz łaźni Rasul/Hammam. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem marek Comfort Zone oraz Anubis. Goście mają także do dyspozycji również basen, saunę suchą i parową.

  Z myślą o organizatorach konferencji Hotel Aubrecht Country Spa & Resort oddaje do ich dyspozycji klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 115 mkw., wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny - projektor multimedialny, ekran projekcyjny 240 x 180 cm, wielostanowiskowy system prowadzenia konferencji (11 punktów w podłodze), zaawansowany system nagłośnienia, mikrofony (w tym „hands-free”), flipchart elektroniczny oraz wizualizer z podświetleniem. Sala posiada system „one touch”, który służy do sterowania roletami, ekranem i projektorem i posiada bezprzewodowy dostęp do internetu. Pomieszczenie może być także wykorzystywane jako kino czy sala telewizyjna i jest w stanie pomieścić do 90 osób. Obok sali znajduje się hol konferencyjny o powierzchni 24 mkw.

  Wraz z grupą wykwalifikowanych trenerów obsługa hotelu przygotowała kilka propozycji dla miłośników sportu, wędkarstwa, spacerów, a także  rodziców chcących zagospodarować aktywnie czas swoich dzieci. Hotel zaprasza na bezkrwawe polowania z aparatem, wędkowanie na jeziorze Szczytno, grzybobranie, marsze nordic walking, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, ogniska oraz zabawy i konkursy i warsztaty dla najmłodszych.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Aubrecht Country SPA Resort są udzielane po przesłaniu e-maila na adres konferencje@hotelaubrecht.pl lub telefonicznie, tel.: 59 724 14 69.

  źródło: www.hotelaubrecht.pl