Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centuria Wellness & SPA

Centuria 1, 42-440 Ogrodzieniec
http://www.hotelcenturia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Szafruga specjalista ds. sprzedaży i marketingu 32 67...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Centuria Wellness & SPA

Konferencje i wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Data aktualności: 27-01-2014

 • Konferencje i wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - Hotel Centuria Wellness & SPA

  Hotel Centuria położony jest w lasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, przygotowany do obsługi konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych, a także pobytów wypoczynkowych i rekreacyjnych. Obiekt jest nowocześnie wyposażony i jednocześnie zapewnia relaks w nastrojowo urządzonych wnętrzach oraz centrum Wellness & Spa.

  Konferencje w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

  Hotel Centuria posiada 2 sale konferencyjne. Większa sala – Centuria, pomieści 120 osób w ustawieniu kinowym lub 60 osób w ustawieniu w podkowę. W sali Rotunda można zorganizować spotkanie dla 30 osób w ustawieniu kinowym lub 20 w ustawieniu stołów w podkowę. Sale są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny - ekran, flipchart, rzutnik pism, telewizor, rzutnik multimedialny (dodatkowo płatny). Posiadają odpowiednie nagłośnienie i stałe łącze internetowe. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą po pracowitym dniu zrelaksować się w klubie Oceanic grając w bilard lub skorzystać z oferty centrum SPA.
  Przez całą zimę (do 21 marca 2014 r.) można korzystać ze specjalnego pakietu konferencyjnego „Połączyła nas Jura”. Szczegóły pakietu znajdują się w zakładce „Oferty specjalne”.

  Praca i wypoczynek w Ogrodzieńcu – zaplecze noclegowe i rekreacyjne

  Zarówno goście konferencyjni, jak i dla osoby, które przyjeżdżają do Ogrodzieńca na wypoczynek, mogą skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji. Baza noclegowa hotelu to 56 miejsc w 26 pokojach i 5 apartamentach.
  Hotelowa restauracja codziennie serwuje nowocześnie przyrządzone i podane potrawy kuchni regionalnej i europejskiej. Obiekt posiada salę restauracyjną na 90 osób, pub na 40 osób oraz kawiarnię na 20 osób. Dodatkową atrakcją jest stylowa chata grillowa na 80 osób.
  W strefie Wellness & Spa goście mogą korzystać z nowocześnie urządzonych i wyposażanych gabinetów, w których można poddać się wielu zabiegom kosmetycznym z użyciem produktów firm Académie Scientifique de Beauté Paris oraz Purles. Zabiegi wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany personel – kosmetologa, masażystki i fizjoterapeutów.
  Do dyspozycji gości Hotel Centuria oddaje basen z atrakcjami wodnymi. Na terenie kompleksu basenowego znajdują się dodatkowo jacuzzi, sauna sucha i łaźnia parowa.
  Ponadto, o każdej porze roku goście mogą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem w otoczeniu natury. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się tereny rekreacyjne z malowniczo położonymi ścieżkami rowerowymi oraz ciekawe szlaki turystyczne. Dla osób szukających atrakcji z większą dawką adrenaliny przygotowany jest program zawierający m.in. wspinaczki skałkowe, penetrację jaskiń, jazdę samochodami terenowymi, mosty linowe, olimpiady tematyczne oraz wycieczki konne.

  Galeria

  • Konferencje i wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - Hotel Centuria Wellness & SPA
  • Konferencje i wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - Hotel Centuria Wellness & SPA
  • Konferencje i wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - Hotel Centuria Wellness & SPA

Oferty specjalne