Atrakcyjne położenie wśród zieleni i blisko morza nie wystarczy, jeśli zabraknie dobrego pomysłu na wykorzystanie dostępnych warunków. Dolina Charlotty nie marnuje swoich atutów, stale rozwijając ofertę, którą kieruje zarówno do klienta indywidualnego, jak i grupowego. Dzięki dbałości o komfort gości, jak i konsekwentnemu budowaniu wizerunku obiektu sprzyjającego spotkaniom biznesowym, Dolina Charlotty jest rozpoznawalną marką na krajowej mapie MICE.

Dolina Charlotty jest miejscem, które się nieustannie zmienia i które można odkrywać wciąż na nowo. Zapraszając gości na swoje wydarzenie, możesz za każdym razem pokazać ten wyjątkowy obiekt i okolicę w nowej odsłonie. Zimą klimatyczne wnętrza resortu zachęcają do zorganizowania firmowych imprez integracyjnych czy bankietu branżowego, a latem organizatorzy spotkań chętnie przygotowują gry terenowe i pikniki oraz włączają do programu konferencji dodatkowe atrakcje, jak: przejażdżki konne, spacery po okolicy, spływy kajakowe lub rejsy po Bałtyku. Skłania do tego unikalne położenie – wśród bukowych lasów i przy Jeziorze Zamełowskim, a przy tym blisko Słupska i tylko 10 km od Ustki.

Miejsce sprzyjające skupieniu – konferencje w Dolinie Charlotty

W odróżnieniu od obiektów położonych w centrach dużych miast, zielone otoczenie Doliny Charlotty znakomicie wycisza, dzięki czemu uczestnicy szkoleń i konferencji mogą skoncentrować się na przekazywanej wiedzy. Efektywności spotkań sprzyja profesjonalne zaplecze – dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

Sala Magnolia to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni 355 mkw., w której w układzie kinowym zasiądzie 300 osób. Druga z sal, Jaśmin, o powierzchni 100 mkw., w tym samym ustawieniu pomieści 70 gości spotkania. Sala ma wyjście na taras. Obie przestrzenie są klimatyzowane, z dużymi oknami, wyjściami na taras i widokiem na las. Można je też zaciemnić podczas prezentacji.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

Do dyspozycji uczestników konferencji oddany jest profesjonalny sprzęt audiowizualny. Nad przebiegiem spotkania będzie czuwał doświadczony zespół, który doradzi w kwestii organizacji oraz, na życzenie, zaproponuje wzbogacenie scenariusza wydarzenia. Z jego wsparciem Twoja konferencja zostanie zaplanowana od a do z.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

A po konferencji... relaks w wielu odsłonach

Atutem nie do pominięcia jest możliwość zakwaterowania w resorcie Dolina Charlotty wszystkich gości konferencji. 300 miejsc noclegowych dostępnych jest w różnych wariantach. Apartament czy domek na drzewie? A może pokoje w położonej na wyspie Jeziora Zamełowskiego Rybaczówce? Wybór możesz dopasować do preferencji i oczekiwań swoich gości.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

Po odpoczynku zaproś ich do eleganckiej restauracji Charlotta na bliższe poznanie kuchni świata lub do restauracji Gościniec z przestronnymi tarasami z widokiem na jezioro i lasy.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

Nie pomińcie słynnego Rock Pubu, którego wystrój nawiązuje do organizowanego w Dolinie Charlotty Festiwalu Legend Rocka!

120 hektarów pomysłów na event i imprezę integracyjną

Co zaproponować po spotkaniu biznesowym? Decyzji nie będzie podjąć łatwo, ponieważ każda z propozycji brzmi równie atrakcyjnie. Zwolenników spokojniejszych form odpoczynku skusi strefa Spa Bali Hai z 14 gabinetami kosmetycznymi i pokojem relaksacyjnym. Na gości resortu czeka również duży basen kryty z saunami i jacuzzi. Z myślą o organizacji rozrywek dla aktywnych fizycznie, na rozległym terenie zielonym powstały: Park Linowy i boisko do siatkówki, można też pojeździć konno, wziąć udział w rejsie łódką po jeziorze lub powędkować.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

Warto także sprawdzić wcześniej kalendarz wydarzeń i zaprosić swoich gości na koncert organizowany w leśnym amfiteatrze w Dolinie Charlotty, który pomieści nawet 10 tysięcy widzów.

Dolina Charlotty Słupsk sale konferencyjne

Czy to jeszcze wyjazd służbowy, czy już odpoczynek? W Dolinie Charlotty granice się zacierają.