Od lutego Dworek Wapionka może poszczycić się trzygwiazdkową kategoryzacją. Malowniczo położony nad jeziorem hotel jest przygotowany do obsługi konferencji i szkoleń.

Konferencje nad jeziorem

Dworek Wapionka pod koniec stycznia 2014 r. uzyskał trzygwiazdkową kategoryzację. Hotel znajduje się na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Górznieńskim. Posiada 3 sale konferencyjne, mieszczące od 14 osób w ustawieniu bankietowym do 100 osób w ustawieniu kinowym. Sale są klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone w projektor multimedialny, telewizor, odtwarzacz DVD, magnetowid, ekran, flipchart oraz nagłośnienie. Najmniejsza z sal - Kominkowa posiada otwarty kominek i duży, dębowy stół dla 15 osób. Wszystkie sale mają dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zaplecze noclegowe i gastronomiczne

Goście Hotelu Dwór Wapionka mają do dyspozycji 55 miejsc noclegowych w 15 jedno i dwupokojowych apartamentach. Każdy z nich posiada aneks jadalny oraz dostęp do Internetu. Hotelowa restauracja - "Karczma Mlyn" jest rekonstrukcją młyna z 1766 roku i specjalizuje się w serwowaniu pstrągów oraz dań z dziczyzny. Do karczmy prowadzi drewniany most nad Pstrągownią, z jedynym w okolicy, czynnym kołem młyńskim.