W Rzeszowie, 26 stycznia, oficjalnie otwarto Best Western Hotel Ferdynand, pierwszy sieciowy, międzynarodowy hotel na Podkarpaciu. Otwarcie poprzedził szczegółowy audyt hotelu, który zakończył się sukcesem. Rzeszowski hotel spełnia wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne wymagania światowej sieci Best Western.

Działalność hotelu zainaugurowała m.in. Saija Kekkonen, CEO Managing Director Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland. Przedstawicielka sieci, która specjalnie na tę okazję przyjechała z Finlandii, zaprezentowała gościom wyjątkowość marki Best Western i korzyści, jakie płyną z przynależności do niej. Po wystąpieniu przekazała na ręce prezesa zarządu Niza Travel, Jerzego Dzieduszyńskiego,  certyfikat, potwierdzający prawo do posługiwania się znakiem towarowym Best Western. W oficjalnym otwarciu brała także udział Anna Tadla-Szawan, General Manager Best Western Hotel Ferdynand, która przybliżyła gościom ofertę i zalety rzeszowskiego hotelu. Po uroczystym przecięciu wstęgi odbył się poczęstunek i tour po hotelu.

Trzygwiazdkowym Best Western Hotel Ferdynand zarządzać będzie Niza Travel Sp. z o.o.. Hotel położony jest w samym centrum miasta. Dysponuje 39 pokojami, salą konferencyjną i śniadaniową, pokojem biznesowym, zapleczem Cateringowym i włoską restauracją-pizzerią.