Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Halny

Mickiewicza 10, 58-540 Karpacz
www.hotelhalny.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Halny

Trzygwiazdkowy hotel w Karpaczu wystawiony na sprzedaż

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trzygwiazdkowy hotel w Karpaczu wystawiony na sprzedaż - Hotel Halny

  Działający i w pełni wyposażony hotel będzie miał nowego właściciela.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Znajdujący się przy ul. Mickiewicza obiekt o powierzchni 812 mkw. został wystawiony do sprzedaży wraz z działką o powierzchni 1777 mkw., dzięki czemu istnieje możliwość jego rozbudowy. Cena wywoławcza nieruchomości to 3,95 mln złotych.

  Położony w centrum Karpacza trzygwiazdkowy Hotel Halny oddaje do dyspozycji gości 28 miejsc noclegowych w 13 pokojach typu "Komfort", "Ellegance" i "Prestige". Klienci hotelu mają do dyspozycji minibasen SPA - Jacuzzi, w którym można skorzystać z hydroterapii, masażu wodnego i wodno-powietrznego, sauny fińskiej z aromaterapią, solarium, urządzenia relaksacyjnego Fitness, oraz groty solnej. Na terenie obiektu znajdują się również: restauracja, drink-bar, kawiarnia, kafejka internetowa, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko i grilla. Ponadto Hotel Halny organizuje konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne i promocyjno-handlowe. Do dyspozycji gości pozostają: ekran, flipchart, projektor multimedialny, nagłośnienie, wieża CD i bezprzewodowy dostęp do internetu. Oferta hotelu obejmuje wynajem sali i posiadanego sprzętu konferencyjnego, noclegi dla uczestników, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiad, kolacje oraz organizację grilla. Na życzenie klienta możliwe jest dokonanie zmian w ofercie i zorganizowanie dodatkowych atrakcji, takich jak: bryczki lub sanie, quady, ściany wspinaczkowe czy paintball.

   

  źródło: www.propertynews.pl