Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ikar

Solna 18, 61-736 Poznań
http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Spychała Specjalista ds. Sprzedaży 61 65...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Ikar

Poznański obiekt planuje modernizację

Data aktualności: 22-11-2012

 • Poznański obiekt planuje modernizację - Hotel Ikar

  Poznański Hotel Ikar planuje modernizację. Całkowity koszt remontu hotelu szacuje się na 4 mln złotych.

   

   

   

   

   

     Celem inwestycji jest podniesienie standardu pokoi hotelowych na drugim i trzecim piętrze obiektu. Prace remontowe przewidują również modernizację holu wejściowego z recepcją, korytarzy pomieszczeń biurowych i sali biznesowej. Zakończenie prac ma nastąpić 20 maja 2012 r.

  Obecnie w hotelu Ikar mieści się 231 miejsc noclegowych w 144 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz typu studio. Hotelowa restauracja oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości pozostają również bar, taras letni oraz room service na życzenie.

  Hotel Ikar oferuje kompleksową obsługę szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji uczestników oddaje 5 sal konferencyjnych, o powierzchni od 13 mkw. do 163 mkw. oraz business room. Dzięki połączeniu audio-video w sali bankietowej i konferencyjnej może odbywać się konferencja jednocześnie na 300 osób. Klimatyzowane sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt oferuje również odpłatnie łącze symetryczne o przepustowości 20 MB, umożliwiające wideokonferencję we wszystkich salach. Każdą konferencję w zakresie przerw kawowych, jak i lunchu obsługuje hotelowa restauracja.

     źródło: www.hotelewam.pl