Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Jastarnia

Portowa 35, 84-140 Jastarnia
www.hoteljastarnia.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Jastarnia

Hotel Jastarnia zaprasza na konferencje

Data aktualności: 03-03-2014

 • Hotel Jastarnia zaprasza na konferencje - Hotel Jastarnia
  Otwarty 15 czerwca 2013 r. hotel na Półwyspie Helskim dysponuje salą konferencyjną mogącą pomieścić do 80 osób.
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Jastarnia składają się 42 pokoje dla gości. Osiem z nich to pokoje typu deluxe, natomiast dwa to dwupokojowe apartamenty, z których jeden posiada możliwość wyodrębnienia samodzielnych pokoi. W obiekcie znajduje się również Apartament Prezydencki z częścią sypialną oraz dzienną z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Port Jachtowy w Jastarni. W każdym z pokoi zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu.
   
  Idealny na konferencje nad morzem
   
  Hotel Jastarnia posiada nowoczesną i dobrze wyposażoną salę konferencyjną wraz z zapleczem, która stanowi doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń i sympozjów zarówno dla firm jak i instytucji publicznych. Obsługa obiektu pomaga w zorganizowaniu wszystkiego od początku do końca, począwszy od przygotowania sali, posiłków czy też noclegu, aż po zorganizowanie materiałów przydatnych podczas imprez oraz zajęć integracyjnych. Sala konferencyjna Hotelu Jastarnia może pomieścić do 80 osób w układzie kinowym i do 50 w podkowę. Klimatyzowane pomieszczenie jest wyposażony w przenośny ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, flipchart, tablicę suchościeralną-magnetyczną, wizualizer, nagłośnienie, mikrofony oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
   
  Mieszcząca się w hotelu restauracja Zatoka Smaków to miejsce, w którym można spróbować potraw kuchni polskiej i regionalnej oraz kuchni świata. Dania są przyrządzane tradycyjnym, domowym sposobem i są oparte o regionalne produkty typowe dla danej pory roku. Dodatkową atrakcją dla gości obiektu jest strefa rekreacyjna, w której odbywają się zajęcia fitness, aerobiku oraz zumby. W hotelowym spa świadczone są zaś zabiegi masażu, manicure i pedicure.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Jastarnia można otrzymać pod numerem telefonu 58 727 04 80 oraz po przesłaniu e-maila na adres recepcja@hoteljastarnia.pl.