Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kaszuby

3 Maja 43, 83-300 Kartuzy
www.hotelkaszuby.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Kaszuby

Konferencje i kino

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje i kino - Hotel Kaszuby

  Przy ulicy 3 Maja w Kartuzach, w miejscu, w którym funkcjonowały wcześniej hotele Korman i Kormoran oraz restauracje Rugan i Złota Jesień, pojawił się nowy obiekt z zapleczem na konferencje. Jednym z jego atutów jest dwusalowe kino.

   

   

   

   

   

   


  Znajdujący się nieopodal stadionu miejskiego Cartusia Hotel Kaszuby posiada 57 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, trzy i czteroosobowych. W obiekcie mieści się restauracja na 70 osób, sala konferencyjna mieszcząca do 50 osób, dwie sale kinowe dla 60 osób oraz sauna dla 10 osób. W hotelowej sali restauracyjnej mogą być organizowane konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe do 90 osób. Już niebawem w obiekcie pojawią się basen i siłownia.

  Hotel posiada własny parking.

  źródło: www.hotelkaszuby.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: