Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Katowice

Korfantego 9, 40-951 Katowice
www.hotel-katowice.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Turchan Specjalista d/s marketingu +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Katowice

Doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe na Górnym Śląsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe na Górnym Śląsku - Hotel Katowice
  Nowoczesne zaplecze konferencyjne, znakomita śląska kuchnia oraz gwarantujący świetną zabawę  - to tylko kilka argumentów przemawiających za tym, by zorganizować konferencję w hotelu znajdującym się w samym sercu stolicy Górnego Śląska.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Katowice posiada 6 sal konferencyjno-bankietowych, w których z powodzeniem mogą być organizowane konferencje, szkolenia, eventy, sympozja czy spotkania biznesowe. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne posiadają bezprzewodowe połączenie z internetem i są wyposażone są w rzutnik folii, ekran, flipchart, telewizor, nagłosnienie, odtwarzacze video i DVD. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z projektora multimedialnego. Sale posiadają naturalne oświetlenie, mają też możliwość pełnego zaciemnienia. Obsługa obiektu zapewnia gościom możliwość skopiowania dokumentów, przesłania ich faxem lub nadania poczty e-mail.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 308 miejsc noclegowych w 136 pokojach jednoosobowych, 78 pokojach dwuosobowych oraz 16 pokojach typu studio. Hotel jest miejscem przyjaznym zwierzętom, nie ma więc przeciwskazań by na odbywającą się w obiekcie konferencję wybrać się ze swoim pupilem.
   
  Na terenie hotelu funkcjonują: salon kosmetyczny oraz Restauracja Katowice, która specjalizuje się w obsłudze bankietów, spotkań towarzyskich i biznesowych, imprez okolicznościowych oraz szkoleń i konferencji. Lokal oferuje potrawy kuchni europejskiej i polskiej, jednak na szczególną uwagę zasługuje w nim tradycyjna kuchnia śląska. Jak zapewniają kucharze, wszystkie serwowane przez nich tradycyjne śląskie potrawy pochodzą ze starych przepisów śląskich gospodyń i są przygotowane z produktów najwyższej jakości, bez zastosowania jakichkolwiek ulepszaczy.
   
  Dodatkowych informacji na temat zaplecza konferencyjnego Hotelu Katowice udziela dział marketingu obiektu - tel. 32 259 80 21  wew. 549 lub 541, e-mail: marketing@kultowe-hotele.com.pl.