Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Krasicki

Pl.Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.hotelkrasicki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Krasicki

Laureat światowej nagrody hotelarskiej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Laureat światowej nagrody hotelarskiej - Hotel Krasicki

  Hotel Krasicki, już podczas nominacji, znalazł się wśród najwyżej ocenionych obiektów w kategorii “Best New Hotel Construction & Design” w Europie i na Świecie.

   

   

   

   

   

   

   

  Podczas uroczystej Gali International Best Hotel Awards, która odbyła się w hotelu Savoy w Londynie 18 stycznia 2012r., ogłoszono wyniki konkursu na najlepszy hotel na Świecie. Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim zwyciężył w kategorii „Best New Hotel Construction & Design” w każdym z kolejnych etapów konkursu. Zdobył nagrodę dla najlepszego hotelu w Polsce, najlepszego hotelu w Europie oraz ostatecznie – najlepszego hotelu na Świecie, pokonując konkurentów ze wszystkich Regionów (Europa, Azja i Rejon Pacyfiku, Afryka, obie Ameryki i Wielka Brytania).

  Hotel Krasicki podczas Gali reprezentowała Pani Magdalena Dowgiałło, Dyrektor ds. operacyjnych hotelu, która z wielką przyjemnością odbierała wszystkie nagrody przyznane temu niesamowitemu obiektowi.

  European Hotel Awards są częścią niezwykle cenionego konkursu International Best Hotel Awards, który od 18 lat wyróżnia najlepsze obiekty na całym świecie. W pierwszym etapie wyłaniani są zwycięzcy poszczególnych krajów, następnie regionów (Africa Region, Americas Region, Arabic Region, Asia Pacific Region, Europa Region, i The UK). W kolejnym – spośród wszystkich zgłoszeń wybierany jest najlepszy hotel na świecie w każdej z 13. kategorii, m.in. . Najlepszy Hotel, Najlepszy Mały Hotel, Najlepszy Hotel Konferencyjny, Najlepszy Hotelowy Marketing czy Najlepsza Hotelowa Strona Internetowa.

  Logo konkursu jest rozpoznawalne jako symbol najwyższej jakości, a hotele sygnowane tym znakiem cieszą się ogromnym prestiżem, uznaniem w środowisku hotelarskim i zainteresowaniem Gości z całego Świata.

  Ilość zgłoszeń do konkursu w Europie odzwierciedla dużą konkurencyjność tego rynku, a jury miało trudny orzech do zgryzienia. Przyznanie głównej nagrody Hotelowi Krasicki, jako obiektowi o najlepszej architekturze i designie jest niezwykle nobilitujące.

  Po ogłoszeniu wyników European Hotel Awards, laureaci zostali ponownie ocenieni przez międzynarodowe jury, które wyłoniło ostatecznie najlepszy hotel na świecie w każdej z kategorii.


  Hotel Krasicki działa zaledwie od  maja 2011 roku, a już otrzymał wiele prestiżowych nagród i nominacji do nich (Hotel został już doceniony jako LUKSUSOWA MARKA ROKU 2011, MP Recommended 2011, WYDARZENIE ROKU 2011 w kategorii Inwestycja Roku oraz otrzymał nominacje do nagrody HOTEL Z POMYSŁEM oraz w Plebiscycie Hotel Roku 2012 w kategorii PREMIERA). 
   


  źródło: www.hotelkrasicki.pl

Oferty specjalne

 • Nowe pomocje dla biznesu

  Mamy świadomość, że konkurencja jest potrzebna. Dzięki niej wszyscy klienci otrzymują korzystniejsze oferty, a dla każdego obiektu jest to dodatkowy bodziec, aby podwyższać jakość usług. Dlatego postanowiliśmy docenić konkurencję i dać naszym klientom jeszcze więcej! Pokaż nam, że byłeś gościem...
 • 299 złotych powodów, dla których warto spędzić z nami pierwsze urodziny

  10 maja 2012 obchodzimy pierwsze urodziny Hotelu Krasicki. Z tej okazji naszych Gości obdarowujemy wyjątkową propozycją: • cena za pokój 2-os. ze śniadaniem 299 zł • dzieci do 12 lat GRATIS • Liczba pokoi w ofercie ograniczona
 • Najpiękniejszy początek wiosny Cena od 249zł Rezerwuj on-line

  Najpiękniejszy początek wiosny w najpiękniejszym Hotelu Polski, Europy i Świata !!!! W terminach 15 – 31 marca cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem. Najlepsza cena pokoi tylko przy rezerwacji internetowej
 • Majówka u Xięcia Biskupa 27.04 – 06.05.2012

  Spędź długi majowy weekend w miejscu magicznym. Naładuj akumulatory. Ciesz się Rodziną, pogodą, świetnym wypoczynkiem. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli Ci być blisko natury, a spotkania z astronomem i historykiem zapewnią humorystyczną dawkę wiedzy!
 • POMALUJMY świat potrzebujących dzieci

  Październik, Listopad i Grudzień ogłaszamy miesiącem odpowiedzialnego biznesu Bądź firmą odpowiedzialną społecznie! POMALUJMY świat potrzebujących dzieci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ornecie. Zorganizuj Event w Hotelu Krasicki i wspólnie z nami pomóż odmalować świetlicę dla dzieci...