Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mistral Sport

Sportowa 1, 84-250 Gniewino
http://hotelmistralsport.pl/#

Skontaktuj się z obiektem

+48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mistral Sport

W Gniewinie w województwie pomorskim powstał czterogwiazdkowy hotel

Data aktualności: 22-11-2012

 • W Gniewinie w województwie pomorskim powstał czterogwiazdkowy hotel - Hotel Mistral Sport

  Hotel Mistral Sport mieści się w Gniewinie -  zielonym zakątku niedaleko Trójmiasta.

   

   

   

   

  Nowoczesny hotel o standardzie czterech gwiazdek położony jest malowniczo na wzgórzach, w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów sportowo treningowych, spełniających standardy UEFA. W skład zaplecza treningowego przy hotelu wchodzi m.in.  stadion z boiskiem, szatnia, trybuny, bieżnia, korty tenisowe, hala sportowa, pływalnia kryta i wiele innych.


  Hotel Mistral Sport to jeden z niewielu obiektów, nie tylko na Pomorzu ale w całej Polsce, z tak profesjonalnie przygotowanym zapleczem sportowo-rekreacyjnym.


  Obiekt o powierzchni ponad 8 tysięcy m.kw posiada cztery kondygnacje. W podziemiach znajduje się się basen, zaplecze spa oraz sala sportowa. Na parterze mieści się restauracja, a także sale konferencyjne, biura oraz część pokoi. Na wyższych piętrach ulokowane są pozostałe pokoje oraz sale konferencyjno-bilardowe. Ponadto w hotelu znajduje się bowling oraz kino.


  Łącznie do dyspozycji gości hotel udostępnia 105 klimatyzowanych pokoi dwuosowobych, wyposażonych m.in, w minibar, multimedia oraz wifi oraz 8 przestronnych apartamentów, o podwyższonym standardzie zakwaterowania.


  Na rozbudowane zaplecze konferencyjne składają się profesjonalne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Istnieje także możliwość organizacji biur. Ponadto w przy hotelu znajduje się parking na 115 samochodów oraz podjazd dla autobusów.


  Hotel przygotowany został na przyjęcie piłkarzy, goszczących w Polsce podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.  Wdrożone zostały również środki bezwzględnego bezpieczeństwa zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz hotelu.


  Dodatkowym atutem jest dogodnie połączenie Hotelu Mistral Sport z międzynarodowym lotniskiem w Gdańsku  - od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy hotel dzieli godzina drogi.

     źródło: http://www.hotelmistralsport.pl/

Oferty specjalne

 • Mistrzowska wigilia firmowa

  Hotel Mistral Sport**** zaprasza do zorganizowania wigilii firmowej w wyjątkowych wnętrzach hotelowej restauracji lub w restauracji regionalnej (300 m od Hotelu) "Trzy Korony". Oferujemy Państwu wyśmienite menu oparte na tradycyjnych smakach wigilijnych, w cenie już od 65 zł/Os. Zachęcamy Państwa...
 • Bal Noworoczny w Hotelu Mistrzów

  Zbliża się czas przełomu roku - czas podsumowań i nowych pomysłów. Zorganizuj Bal Noworoczny w najlepszym Hotelu Północnych Kaszub! Nowoczesne Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino oferuje Ci szerokie możliwośco organizacji szkolenia, konferencji, czy uroczystej gali firmowej....
 • Mud Max

    Mud Max, to ekstremalny bieg z przeszkodami, który pozwoli Tobie sprawdzić granice wytrzymałości. Podejmij wyzwanie i sprawdź się w walce, która rozegra się na odcinku 7 kilometrów. Jeżeli: - lubisz upodlić się w błocie - szukasz nowych wyzwań bo znudziły cię niedzielne...