Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sopot

J.J. Haffnera 88, 81-715 Sopot
http://www.hotelsopot.eu/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Sopot

Sale konferencyjne hotelu Sopot będą dostępne tego lata

Data aktualności: 12-02-2016

  • Sale konferencyjne hotelu Sopot będą dostępne tego lata - Hotel Sopot

    Na czerwiec br. planowane jest zakończenie budowy czterogwiazdkowego hotelu Sopot, który powstaje w miejscu dawnego sanatorium Jantar przy ul. Haffnera 92/94. Obiekt zaoferuje zaplecze konferencyjne, 130 pokoi oraz centrum spa.


    Na działce po dawnym sanatorium Jantar przy ul. Haffnera 88 w Sopocie powstaje budynek pięciokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 6200 mkw. Będzie to przestrzeń hotelowo-usługowa. Hotel Sopot zaoferuje 130 pokoi, w tym 12 apartamentów o podwyższonym standardzie. W hotelu znajdzie się również zaplecze konferencyjno-bankietowe, restauracja i centrum spa. Obiekt zaoferuje także dostęp do prywatnej plaży. Hotel Sopot zapowiada się jako obiekt czterogwiazdkowy. Mieści się on w tej części miasta, w której znajdują się również hotel Haffner, osiedle Aquarius i hotel Sofitel Grand Sopot.

     

    Budowa hotelu rozpoczęła się w drugim półroczu 2013, a jej zakończenie planowane jest na czerwiec br. Wykonawcą nieruchomości i inwestorem jest firma budowlana Bauhaus, a za projekt odpowiedzialna jest pracownia AGK architekci.