Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spałka

Waryńskiego 16, 46-200
hotelspalka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Spałka

W Kluczborku trwa budowa hotelu na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • W Kluczborku trwa budowa hotelu na konferencje - Hotel Spałka
  W trzygwiazdkowym obiekcie przy ul. Waryńskiego, którego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2013 r., pojawią się dwie sale konferencyjne, pokoje dla gości, restauracja, pub oraz strefa fitness.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Spa Spałka będzie dysponował 23 pokojami dla gości, w tym dwoma apartamentami. W obiekcie pojawią się również dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz pub. Hotelowa restauracja będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i pomieści maksymalnie 70 osób. W części spa pojawią się basen, jacuzzi, trzy sauny, trzy pokoje do masażu oraz sala fitness. W przyszłości planowana jest rozbudowa obiektu o salę do squasha. W sumie hotel będzie miał 4 tys. mkw. powierzchni. Obiekt będzie kierował swoją ofertę do klientów biznesowych i gości indywidualnych.
   
  Inwestycja otrzymała dofinansowanie w kwocie 2,5 mln złotych z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. Wykonawcą prac budowlanych jest brzeska firma LKJ-Bud.
   
  źródło: www.konferencje.pl