Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Tatry

Małe Ciche 91, 34-531 Murzasichle
http://www.hotel-tatry.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Robert Puch specjalista ds. sprzedaży 18 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Tatry

Perła PRL-u zabłyśnie na nowo! Hotel Tatry ponownie otwarty!

Data aktualności: 06-05-2016

 • Perła PRL-u zabłyśnie na nowo! Hotel Tatry ponownie otwarty! - Hotel Tatry

  Chcesz najoryginalniejszego miejsca na event w Tatrach? Chcesz zaskoczyć swoich gości, wziąć ich w podróż sentymentalną? Znamy cel Twojej podróży! To obiekt o charakterze nie odwzorowanym, lecz zachowanym z poprzedniej epoki, miejsce, które bez dodatkowych dekoracji mogłby stanowić plan filmowy o czasach PRL-u. Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko.

   

  Każde nowe miejsce na mapie polskich Tatr jest na wagę złota. Dlaczego? Bo to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju, z niepowtarzalnym klimatem, kulturą, widokami i możliwościami rekreacyjnymi. A tym bardziej cenne jest wtedy, gdy samo w sobie ma historyczną, sentymentalną wartość. Takim obiektem jest trzygwiazdkowy hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko w miejscowości Murzasichle, którego otwarcie planowane jest na początek lipca br. Właścicielem obiektu jest spółka akcyjna Polskie Tatry, która prowadzi m.in. Aqua Park Zakopane, czy popularny Zespół Pensjonatów Antałówka w Zakopanem. Niegdyś w hotelu na Polanie Zgorzelisko odpoczywali i spotykali się najwyżsi dygnitarze partyjni. Jest to tajemnicze miejsce z bogatą tradycją. W czasach PRL-u hotel ten był szczytem luksusu, elegancji i dobrego stylu. Dziś, po wieloletnim okresie opustoszenia i stopniowego niszczenia, spółka Polskie Tatry postawiła obiekt na nogi. Właściciele hotelu Tatry przywrócili mu dawny blask – jego design celowo przywołuje obrazy z młodości tych, którzy PRL pamiętają – a nowoczesne wyposażenie umożliwa wygodny wypoczynek i sprawną organizację eventów.

   

  Konferencje, szkolenia i teambuilding tysiąc metrów w górę!

   

  Jednak wyjątkowość tego miejsca to nie tylko jego wygląd przywołany z poprzedniej epoki jeden do jednego. To również jego lokalizacja – 7-hektarowa polana w środku Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 1105 m n.p.m. w odległości ok. 16 km od Zakopanego. Widok na Tatry jest niezastąpiony! Położenie hotelu gwarantuje też doskonałą bazę wypadową na piesze wędrówki (mnóstwo szlaków dookoła), wycieczki rowerowe (w hotelu znajduje się wypożyczalnia) oraz szaleństwo na nartach (bliskie sąsiedztwo górnej stacji kolei linowej Małe Ciche). Dlatego teambuilding czy firmowe wyjazdy integracyjne z pewnością okażą się specjalizacją tego miejsca.

   

  Hotel Tatry jest przygotowany również na organizację konferencji i szkoleń. Oddaje do dyspozycji salę konferencyjną, która w ustawieniu teatralnym pomieści 100 osób, w układzie szkolnym 70, a na koktajlu 90 osób. Pomieszczenie wyposażone jest w ekran, projektor multimedialny, flipchart oraz odtwarzacze DVD. Baza noclegowa hotelu Tatry pomieści wszystkich zaproszonych gości – w pokojach hotelowych (w trzygwiazdkowym standardzie) jest ponad 100 miejsc.

   

  PRL-owski luksus i współczesny standard

   

  Mury hotelu Tatry kryją w sobie wiele odsłon peerelowskich wnętrz. Oprócz sali konferencyjnej z klasycznym wejściem obitym drewnem, pokoi z widokiem na góry i oryginalnej recepcji całej w kamieniu i drewnie z drzeworytami na ścianach i skórzanym wypoczynkiem, znajdziemy tu również prawdziwą odsłonę luksusu sprzed 50 lat – restaurację oraz bar. Niskie, szerokie fotele z drewnianymi lakierowaymi podłokietnikami, stoły w tym samym stylu, wykładziny, boazeria i kryształowe żyrandole to wizytówka elegancji tamtych czasów.

   

  W takim miejscu nie może zabraknąć oczywiście stołu bilardowego i stołu do ping-ponga. Z kolei współczesność objawia się tu m.in. obecnością jacuzzi, sauny, strefy fitness, solarium oraz dostępnością bezprzewodowego Internetu. Nie trzeba się też obawiać obsługi – spełnia, aż nadto, współczesne standardy uprzejmości i profesjonalizmu :) No i te widoki!

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • oferta Bezzwrotna

  Gwarantowany rabat -10% przy rezerwacjach opłaconych w całości z góry. BB - Śniadanie w cenie 100% przedpłaty Cena zawiera: Nocleg ze śniadaniem w formie bufetu. Wstęp do Aqua Park Zakopane Wstęp do Centrum Rekreacji: jacuzzi, mini siłownia. Darmowy parking. Dostęp do Wi-Fi. Cena nie...
 • oferta Last Minute

  Gwarantowany rabat -20% przy rezerwacjach złożonych na 24 godziny przed przyjazdem. BB - Śniadanie w cenie Last minute 100% przedpłaty Cena zawiera: Nocleg ze śniadaniem w formie bufetu. Wstęp do Aqua Park Zakopane Wstęp do Centrum Rekreacji: jacuzzi, mini siłownia. Darmowy parking. Dostęp do...
 • oferta dla Seniorów +55

  *** Gwarantowane rabaty *** Pobyt minimum 5 nocy - rabat 5% Pobyt minimum 7 nocy - rabat 10% Pobyt minimum 14 nocy - rabat 15% Dodatkowy rabat 5% dla Seniorów 55+ HB - Śniadanie i obiadokolacja Dłużej = taniej 30% przedpłaty Cena zawiera: Nocleg ze śniadaniem w formie bufetu.Obiadokolacje....
 • oferta First Minute

  Gwarantowany rabat -15% przy rezerwacjach złożonych z wyprzedzeniem powyżej 3-ch miesięcy. BB - Śniadanie w cenie 100% przedpłaty Cena zawiera: Nocleg ze śniadaniem w formie bufetu. Wstęp do Aqua Park Zakopane Wstęp do Centrum Rekreacji: jacuzzi, mini siłownia. Darmowy parking. Dostęp do Wi-Fi....