Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Victoria Lublin

Narutowicza 58/60, 20-016 Lublin
http://www.victorialublin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Czaramaga Manager ds. sprzedaży 665 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Victoria Lublin

Zaplanuj konferencję z widokiem na Lublin – Hotel Victoria na spotkania biznesowe

Data aktualności: 12-08-2019

 • Zaplanuj konferencję z widokiem na Lublin – Hotel Victoria na spotkania biznesowe - Hotel Victoria Lublin

  Niemal 50 lat obecności na rynku hotelarskim i konferencyjnym pozwala na stwierdzenie, że trzygwiazdkowy Hotel Victoria na trwale wpisał się w wizytówkę Lublina, a jego personel poszczycić się może bogatym doświadczeniem i kompetencją w organizacji wydarzeń tak kameralnych, jak i na dużą skalę. W jednym obiekcie łączy się więc pełna sukcesów przeszłość i znakomite widoki na przyszłość, również za sprawą przeprowadzanych inwestycji. Szukasz profesjonalnego centrum konferencyjnego w sercu Lublina? Znajdziesz je w Hotelu Victoria.

   

   

  Ciągłe poszerzanie oferty skierowanej do sektora biznesowego przynosi owoce. Powracający klienci doceniają stałe podwyższanie standardu usług oraz duże zaplecze konferencyjne i noclegowe w doskonałej lokalizacji. Znajdujemy się w ścisłym centrum Lublina, nieopodal zachwycającego gości Starego Miasta, blisko ważnych atrakcji i obiektów kulturalnych: Centrum Spotkania Kultur, Filharmonii Lubelskiej czy Teatru im. Juliusza Osterwy. Usytuowanie pozwala nie tylko ciekawie wypełnić program po konferencji, ale przede wszystkim umożliwia sprawny dojazd uczestników przybywających z innych miast. Goście aranżowanych w Hotelu Victoria wydarzeń będą też mieć wyjątkowe widoki na... miasto, wprost z jednej z najwyżej położonych w Lublinie sal, połączonej z tarasem na dachu! Można zatem w jednym miejscu pogodzić pracę z wypoczynkiem, szkolenie z kolacją czy grillem przygotowanymi na 11. piętrze hotelu. Zaintrygowani? Poznajcie lepiej potencjał konferencyjny lubelskiego trzygwiazdkowca.

   

   

   

   
  Victoria! – czyli  zwycięstwo nad monotonią konferencji

   


  Zaczęliśmy od Sali Widokowej, w której zorganizować można firmowe zebrania, narady lub szkolenia dla 35 osób w układzie teatralnym. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie, a rozpościerająca się z nich panorama miasta zostanie w pamięci gości na długo. W przerwie w spotkaniu lub wieczorem uczestników zaprosić można na taras na kawę i przekąski, koktajle bądź na uroczyste przyjęcie. Tę niezwykłą przestrzeń warto wykorzystać na specjalne okazje... i bez okazji, bo odpoczynek z tak pięknym widokiem jest świetną okazją do poznania Lublina z innej perspektywy.

   

   

   


  Na warsztaty dla grupy 70 osób zarezerwujesz Salę Bankietową o powierzchni 60 mkw. lub Salę Kongresową (120 mkw.) dla 120 uczestników. Poszukujesz naprawdę dużej sali na konferencje w centrum Lublina? Do dyspozycji organizatorów spotkań Hotel Victoria oddaje położone na poziomie recepcji Centrum Konferencyjne, o niebagatelnej powierzchni 480 mkw. Tworzące je 3 moduły (A, B i C) pozwalają na zorganizowanie konferencji bądź kongresu na 520 osób w ustawieniu kinowym. Można też oddzielić je dzięki ściankom mobilnym, uzyskując tym samym komfortową przestrzeń na wydarzenia dla 120 i 200 uczestników.

   

   

   


  Potrzebujesz wsparcia przy organizacji wydarzenia? W Hotelu Victoria możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego zespołu, który będzie czuwać nad realizacją przedsięwzięcia. O profesjonalne wyposażenie martwić się nie trzeba – projektory multimedialne oraz ekrany działające również w pełnym świetle, integralne systemy nagłośnieniowe, kilkustopniowe oświetlenie, multifony. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pełna obsługa cateringowa, a na życzenie personel Hotelu Victoria wynajmie np. kabiny do tłumaczenia symultanicznego, elementy scenografii, scenę, pomoże zorganizować wideokonferencje czy konferencje online.

   

   

   


   
  Było bardzo dobrze, jest jeszcze lepiej! Pokoje i kuchnia Hotelu Victoria

     W Hotelu Victoria nie będziesz się musiał głowić, gdzie ulokować uczestników konferencji. 160 komfortowych pokoi jedno- i dwuosobowych pozwoli na zakwaterowanie łącznie 268 osób. Jasne, wygodne, nowoczesne wnętrza – tak obecnie po remoncie prezentują się pokoje w lubelskim hotelu. Spójny wystrój, drewniane wykończenie, przyjemna dla oka kolorystyka, a przede wszystkim wygoda podczas pracy i wypoczynku – tak krótko można scharakteryzować zaplecze noclegowe Victorii.

   

   

   


  Ważnym punktem pobytu w hotelu jest też wizyta w restauracji naturalnej – "Ogród". Goście organizowanego przez Ciebie spotkania skosztują nie tylko tradycyjnych polskich dań, ale również smacznych potraw kuchni międzynarodowej. Dodajmy, że karta dań zawiera także klasyczne pozycje, które są w niej obecne od początku istnienia hotelu i które od razu podbiły serca (i żołądki) gości. Warto zainteresować się propozycjami menu kawowego, lunchowego oraz na eleganckie przyjęcia, oferowanymi i chętnie zamawianymi przez organizatorów wydarzeń.

   

   

   


  Dzięki Hotelowi Victoria goście Twoich konferencji poznają Lublin od jego najpiękniejszej strony.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: