Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Śląsku otrzymał dwie nagrody w organizowanym przez portal hrs.pl plebiscycie "Hotel Roku 2014" w kategoriach „Biznes" i "Najlepszy serwis".

Wręczenie nagród miało miejsce 3 kwietnia 2014 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się  w Ufficio Primo w Warszawie. Angelo Hotel Katowice został nagrodzony w plebiscycie w dwoch kategoriach - „Biznes" i „Najlepszy Serwis".

O przyznaniu statuetek katowickiemu hotelowi zadecydowały osoby, ktore  dokonujały rezerwacji na portalu hrs.pl i na podstawie własnych doświadczeń wybrały najlepsze hotele w dziewięciu kategoriach: Premiera, Biznes, Design, Spa, Najlepszy Serwis, Hotel Ekonomiczny, Luksusowy, Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. - Nagroda w plebiscycie Hotel Roku ma dla nas znaczenie szczególne - przyznał odbierając nagrodę Tomasz Piórkowski, general manager angelo Hotel Katowice. - Travel managerowie, to osoby zawodowo zajmujące się zarządzaniem podróżami służbowymi w dużych firmach i korporacjach. Dlatego jest to dla nas bardzo duży sukces być wyróżnionymi właśnie przez takie grono. 

Idealny na konferencje na Śląsku

Należący do sieci Vienna International angelo Hotel Katowice dysponuje jednym z największych centrów konferencyjnych w centrum Katowic, w którym często odbywają się spotkania i konferencje z wielu dziedzin. W obiekcie można organizować eventy z udziałem nawet do 700 osób. Na jego zaplecze noclegowe składają się 203 pokoje, w tym 17 apartamentów. Do dyspozycji gości pozostają również Jazz Bar i Restaurację Sunlight.